Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Azt miért csinálják a lányok,...

Azt miért csinálják a lányok, hogy ha csúnya a lábuk, papucsban mennek ki az utcára?

Figyelt kérdés
Főleg a fiatalabbakra gondolok, pl akinek ferdék a lábujjai, vagy ilyen virsliujjai vannak, törött a körme...Nem kéne előtte rendbe tenni és utána mutogatni? Vagy ez csak szerintem igénytelenség?

2019. máj. 20. 14:38
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
100%
Mit csináljon a ferde lábujjaival? Amúgy nem neked akarnak tetszeni, nyugi. Csak nem akarnak nyáron a 40 fokban belesülni a zárt cipőbe...
2019. máj. 20. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
97%
Mond mar el, mit csinaljanak a virsli vagy a ferde labujjal. Fizess nekik mutetet ha zavar.
2019. máj. 20. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 A kérdező kommentje:
Szerinted ez nem olyan, mint pl ha valaki kövér, nem vesz föl akármilyen ruhát? Akinek csúnya a lába miért van mezítláb?
2019. máj. 20. 14:45
 4/26 anonim ***** válasza:
96%
Mert őket nem zavarja és ilyen felszínesek, mint te.
2019. máj. 20. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
100%

Mert nyáron 40 fokban beizzad a lábad a cipőben és felüdülés papucsban lenni. Szerintem semmi közöd mások lábához. Nekem szerencsém volt pl a genetikàmmal, nagyon szép a làbfejem és az ujjaim. De van olyan barátnőm, akinek összesen 12 labujja van. Sokat jár papucsba, ugyanúgy joga van hozzá, mint bárki másnak.

Amikor valakinek koszos és hosszú körmei vannak, attól én is viszolygok kicsit, de a làbujjak méretébe, formájába belekötni ostobaság. Nem igénytelenség, hanem adott dolog

2019. máj. 20. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
100%

Ami szerintem is taszító egy nő lábán az a körömgomba, a nagyon hosszú köröm, a szőrös lábujj és a 2centi vastag bőrkeményedés. Egyszerűen nem esztétikus. De ez mind olyan dolog ami ellen lehet tenni.

Most azzal mit kezdjen, hogy ferde a lábujja?

2019. máj. 20. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
91%

A kövérség nem genetika, az, hogy valakinek ferdék az ujjai, az genetika.


A te lábfétised itt egyedül a probléma.

2019. máj. 20. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
93%
A kérdezőnn biztos minden tökéletes vagyha nem akkor takargatja.....
2019. máj. 20. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
100%

Mikor bejön a jó idő, előkerülnek az ilyen kérdések...

Miért a férfiak miért vesznek fel szandált, papucsot és mutogatják a szőrös virsli lábujjaikat amiken irdatlan hosszú, gombás köröm éktelenkedik?

2019. máj. 20. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
100%

Nekemnis vanak hibáim sőt hiányosságaim is (bár nemn a lábamon) akkor utcárra se mnenjek gondolom :S


Senkise tökéletes, el kellene fogadni egymást..

2019. máj. 20. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!