Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Azt miért csinálják a lányok,...

Azt miért csinálják a lányok, hogy ha csúnya a lábuk, papucsban mennek ki az utcára?

Figyelt kérdés
Főleg a fiatalabbakra gondolok, pl akinek ferdék a lábujjai, vagy ilyen virsliujjai vannak, törött a körme...Nem kéne előtte rendbe tenni és utána mutogatni? Vagy ez csak szerintem igénytelenség?

2019. máj. 20. 14:38
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, nekem a kézfejemen mind a két kisujjam görbe, anyukámtól örököltem. Akkor most vágjam le, mert egy magadfajta h..lyének nem tetszik?
2019. máj. 20. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
91%
Nem fog mindenki az idióta lábfétises pasikhoz alkalmazkodni. Ha nem tetszik ne nézd, ennyi. A tisztaság és ápolt köröm alap, de az alakjával, formájával, méretével,stb. nem tudunk mit kezdeni. Az enyém jó nagy, és akkor emiatt takargassam?? Nem fogom! L.
2019. máj. 20. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
100%

Hát akit zavar a lábam formája, az köpjön fel és álljon ála! 😊

Lesz**rom mások véleményét! Én se szólok be senkinek, pedig nekem is van véleményem egy-két öltözködési "bakiról".

Senkinek sincs joga elbírálni hogy ki hogy öltözhet!

2019. máj. 20. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
4%
Valahol igazad van kérdező, a görbe lábújjakon kívül ami hagyján, a csúnya bőr betegségek, visszér, ápolatlan körmök az igen is igénytelen dolog.
2019. máj. 20. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
100%

Ápolt a lábam, le van vágva a körmöm, tiszta, nincsen se bőrkeményedésem, se lábgombám. Viszont a lábujjaim görbék és nem kifejezetten szép formájúak, nem tudok velük mit kezdeni, apámnak is görbék, nagyapámnak is görbék voltak, genetika.

Ezért akkor vegyek fel negyven fokban is zoknit, mert valami lábfétises majom így nem tud felizgulni a lábamra?

2019. máj. 20. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
100%

A virsli vagy görbe ujjakkal mégis mi az istent kéne kezdeniük? Ilyen és kész, hadd legyenek már az utcán feszengés nélkül olyan öltözékben, amiben szeretnének. Az ilyen korlátolt emberek miatt járnak sokan 45 fokban is hosszú nadrágban és cipőben. Mert szégyellik a narancsbőrt meg a görbe làbujjat.. Nem kéne szerintem.

Biztos vagyok benne kérdező, hogy rajtad is lehetne "fogàst" találni, olyan testrészt ami nem esztétikus. 👌


U.i. Az igénytelen embereket megértem, hogy zavarnak. Az elhanyagolt bőrkeményedés, koszos, hosszú köröm igénytelenség. De amiket te írtál a kérdésben genetika.

2019. máj. 20. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
23%
Egy női láb így is-úgy is látványos.
2019. máj. 20. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
100%

Mert nem érdekelsz senkit se te, se a véleményed.


Ha nem tetszik, ne nézz oda - vagy a te módszereidet követve, takard el a szemed, aztán nem látod.

2019. máj. 20. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
100%
Legyen valaki túlsúlyos, vagy nem tökéletesek a lábujjai, vagy bármi, nehogy már azért ne öltözzenek úgy, mert NEKED nem tetszik. Nem mindenki más kedvéért öltözik. Ha még a túlsúlyba bele is kötünk, a lábujjba akkor is szemétség. És csak én nem más lábát nézem az utcán? Komolyan...
2019. máj. 20. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
100%
Koszos lábbal mehet? Csak mert papucsban fél óra alatt az lesz.
2019. máj. 21. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!