Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Azt miért csinálják a lányok,...

Azt miért csinálják a lányok, hogy ha csúnya a lábuk, papucsban mennek ki az utcára?

Figyelt kérdés
Főleg a fiatalabbakra gondolok, pl akinek ferdék a lábujjai, vagy ilyen virsliujjai vannak, törött a körme...Nem kéne előtte rendbe tenni és utána mutogatni? Vagy ez csak szerintem igénytelenség?

2019. máj. 20. 14:38
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
100%
Kövér nőként mondom, hogy a kövérséget el lehet takarni anélkül, hogy az ember komfortérzete normális szinten maradjon a melegben (lenge, szellős szoknyákkal, háromnegyedes nadrággal stb.)... de azért senkitől nem kellene elvárni, hogy füllessze a lábát zárt cipőben 40 fokban csak azért, nem szép a lábfeje. Főleg hogy amit felsoroltál, abból csak a törött körmöt lehet rendbehozni, a többi az genetika, és csak vagyonok plasztikai sebészetre költésével lehet rendbehozni. Így meg, hogy nem tud ellene semmit tenni (míg a kövérség ellen igen), nem igénytelenség. Inkább az a kényes, aki emiatt sipítozik.
2019. máj. 21. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
100%
basszham már meg a bokasüllyedésemet, meg a 2 törött lábujjamat, meg a kis részt, ahol hiányzik egy pici a lábujjamból? csúnya, mert sokat bír, és büszkén mutatjuk meg.
2019. máj. 27. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
0%
Na most tényleg nagyobb hőgutát lehet kapni zárt cipőben, mint a test 80%-át takaró ruhákban? Kétlem, nagyon erősen kétlem.
2019. máj. 27. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:

#23

Akkor hordd egészséggel.

2019. máj. 27. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
100%
Zárt cipőben kellett dolgoznom és hiába mostam a lábam, mostam a cipőm, cseréltem a talpbetétet, nem vettem fel mezítláb, mégis befülledt a lábam, kisebesedett, olyan bakteriális fertőzést kapott a lábam, hogy magyar orvosok nem is ismerik ezt. Senkinek nem kívánom azt a szenvedést. Kivéve a kérdezőt és a 23as válaszolót
2019. máj. 28. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
0%
Ha ilyen ritka fertőzést kaptál, akkor benned van a hiba, nem cipő zárt mivoltában, okostojás. Én legalábbis nem tudok róla, hogy az országban egyedül te viselnél ilyet. De egyébként meg is érdemled, mert olyan "kedves" vagy, úgy kellett.
2019. máj. 28. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!