Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Más is volt szegény gyerekként...

Más is volt szegény gyerekként, hogy kevés ruhája volt, titeket is cikiztek?

Figyelt kérdés
Egész tizediket egy farmerral csináltam végig, meg egy fekete nadrágom volt eseményekre. 2 puliver, kb. 3-4 póló, de ennyi a max.
2019. jún. 24. 20:58
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Mi emiatt jártunk turiba. Egy-egy ruhadarab árából teljes szetteket lehet venni.

Most jobban állok anyagilag de a szokás megmaradt.

2019. jún. 24. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nékünk lett volna, de nem vettek. Nekem meg nem volt pénzem.
2019. jún. 24. 21:07
 3/7 Metionin ***** válasza:
100%
Ja nálunk is. Ráadásul minden ruhám vagy 2 számmal nagyobb volt, hogy tovább tartson mert úgyis belenövök.
2019. jún. 24. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Ez iamerős. Meg ne feszüljön rám, mert lehet hízok és akkor úhat kell venni. Ha kilyukadt: "nem baj, nem látszik, nem olyan helyen van".


Tényleg ennyire nem voltunk erre ráutalva.

2019. jún. 24. 21:47
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Kicsinek mindig turiba, meg kínaiba vásároltunk anyummal. Szerencsére sose cikiztek.

Viszont az nálunk is meg volt mint #3-nál nekem irtó cikik voltak a bő ruhák

2019. jún. 25. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
68%
Mi majdnem gazdagok voltunk, de anyu csak a kínai a meg a kínai piacon vett nekem ruhát. 34 vagyok, régen, amikor gyerek voltam, a kínai bokrok nem olyanok voltak mint most...
2019. jún. 25. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

mi középréteg voltunk akkoriban még, elég jól éltünk. viszont engem sokáig anyukám öltöztetett... inkább azért cikiztek. :D

később lett olyan, aki piszkált, mert turkálós ruháim voltak, amik ugye nem mindig olyan mutatósak, mint az újak... nagyon nem jól éreztem magam, én akkor még hisztiztem is, hogy nekem is legyen menő new yorkeres meg h und m-es (akkor az volt a cool) göncöm. lett, de nem lettem jobb ember. utána is találtak kivetni valót rajtam, szóval már nem foglalkozom vele.

mostmár csak akkor vásárolok ruhát, ha mondjuk egy fontos darab tönkrement....

2019. jún. 26. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!