Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » 17 éves fiúnak túl komoly/beké...

17 éves fiúnak túl komoly/beképzelt ez a viselet?

Figyelt kérdés

Szeretnék kicsit komolyabb viseletet magamnak, nem azért, mert beképzelt vagyok vagy valami, csak meguntam ezt az átlagos öltözékeket. Bárhova nézek, mindenhol fecskefarkú, rózsaszín pólós fiúkat látok, egyáltalán nem zavar, valakinek ez a jó, valakinek meg az, de én úgy érzem, mintha kicsit kinőttem volna már, vagy meguntam. Eddig farmert és inget/pólót hordtam, de már eléggé unom.


Nos erről az öltözékről mi a véleményetek:


A hajam az mindig hátrazselézett, olyan mint Leonardo Dicaprio-nak szokott lenni.


Ingnek ilyen fekete inget vettem (már megvan): [link]


Nadrág és cipő: [link]


A cipő az kb. ilyen, a nadrág az teljesen fekete.


Mit gondolnátok, ha meglátnák egy fiatal srácot egy ilyen öltözékben?:D Egyszerűen ez a viselet tetszik már régóta, csak fiatal voltam hozzá. Anyám azt mondja, nem kéne így öltözködnöm, mert az ilyen öltözékek a jól kiérdemelt irodai dolgozóknak, vagy igazgatóknak való :D


2010. júl. 9. 19:14
1 2 3 4
 21/39 anonim ***** válasza:

Istenem, végre egy jófej normális ember.

Annyira unom már a sok tátogó* b.u.z.ipapucsot meg szandált. A sok bermudát és pólót.

Szerintem nagyon is vagány, extravagáns és nagyon jó ízléssel összerakott ruhatár!!! Bátran hordjad.

Tényleg komolyan elismerően gratulál egy 38 éves csóka. :)



*(ahogy jön velem szembe a flipflopos láb, olyan, mintha tátogna, ahogy lép a gazdája - kivagyok tőlük.)

2010. júl. 10. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/39 anonim ***** válasza:
Az előző vagyok. Ehhez a szerkóhoz egy dögös sötét napszemüvegről se feledkezz meg!
2010. júl. 10. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/39 A kérdező kommentje:

Köszi :)


Igen, az is megvan már :)

2010. júl. 10. 14:42
 24/39 anonim ***** válasza:

Hú..ha férfi lennék, tutira így öltöznék.

Szerintem nagyon jó.

18/l.

2010. júl. 10. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/39 anonim ***** válasza:

Ááá, nekem is pont ez jutott eszembe, hogy ha fiú lennék, így öltöznék. :) Nagyon-nagyon bejön! Egy elegáns órával és egy jól megválasztott parfümmel meg főleg... Amúgy néha nyugodtan felveheted a feketét feketével is, ha nem mindig csupa feketében jársz.

20L

2010. júl. 11. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/39 anonim ***** válasza:

Nekem tetszene :D

16/L

2010. júl. 11. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/39 anonim válasza:
Lezser a divat
2010. júl. 11. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/39 anonim válasza:
nekem valahogy a cigányok jutnak róla eszembe...
2010. júl. 12. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/39 anonim válasza:

fúú nekem is elegem van a sok rózsaszinpólóból mondjuk én soha nem viseltem ojat se csőgatyát inkább Bundeswehr gyakorló nadrág és egy fekete póló de akár egy MARPAT vagy gy ACU gyatya is baro csak azokhoz inkább a TAN póló illik.


ja és a sivatagi bakancs az az oszzes világosabb terepmintához kell. a fekete átlagos bakancs pedig a sötétebb pl: magyar 4szin terep vagy a MARPAT ,Flecktarn,stb.. azok hozkók


de a legjobb terepminta az a multicam!

2010. júl. 12. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/39 anonim ***** válasza:

Sztem ebbe semmi egyéniség sincs, egy sima irodai viselet, de te nem vagy irodista...


Nem kell követni a többieket, meg olyat felvenned, ami nem tetszik (rózsaszín póló stb...), de ez akkor sem a te korodnak megfelelő, maximum alkalmakra.


Remélhetőleg rövid időn belül ezt is megunod és elkezdheted megvalósítani saját magadat.

2010. júl. 12. 04:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!