Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » 17 éves fiúnak túl komoly/beké...

17 éves fiúnak túl komoly/beképzelt ez a viselet?

Figyelt kérdés

Szeretnék kicsit komolyabb viseletet magamnak, nem azért, mert beképzelt vagyok vagy valami, csak meguntam ezt az átlagos öltözékeket. Bárhova nézek, mindenhol fecskefarkú, rózsaszín pólós fiúkat látok, egyáltalán nem zavar, valakinek ez a jó, valakinek meg az, de én úgy érzem, mintha kicsit kinőttem volna már, vagy meguntam. Eddig farmert és inget/pólót hordtam, de már eléggé unom.


Nos erről az öltözékről mi a véleményetek:


A hajam az mindig hátrazselézett, olyan mint Leonardo Dicaprio-nak szokott lenni.


Ingnek ilyen fekete inget vettem (már megvan): [link]


Nadrág és cipő: [link]


A cipő az kb. ilyen, a nadrág az teljesen fekete.


Mit gondolnátok, ha meglátnák egy fiatal srácot egy ilyen öltözékben?:D Egyszerűen ez a viselet tetszik már régóta, csak fiatal voltam hozzá. Anyám azt mondja, nem kéne így öltözködnöm, mert az ilyen öltözékek a jól kiérdemelt irodai dolgozóknak, vagy igazgatóknak való :D


2010. júl. 9. 19:14
1 2 3 4
 11/39 A kérdező kommentje:

Annyira nem érdekel, szerintem az a taknyos, aki halálfejes övben szaladgál, meg minden második gyereknek felhajtott szárú rózsaszín tornacipője van, enyhén röhejes már. De mint mondtam, EZ AZ ÉN SZEMÉLYES VÉLEMÉNYEM, senkit nem szólok meg emiatt.


Amúgy kb 20 évesnek nézek ki, meg mindenki aki ismer, túl komolynak is tart.

2010. júl. 9. 20:16
 12/39 anonim ***** válasza:
Nekem tetszene... :D (16 L)
2010. júl. 9. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/39 A kérdező kommentje:

Ja azt kihagytam, hogy természetesen fehér ingem is van, fekete nadrághoz inkább azt veszem fel :)


Világosabbhoz, pedig a feketét.

2010. júl. 9. 20:24
 14/39 anonim ***** válasza:
100%

A fekete ing nagyon szép, imádom a fekete inget :) a nadrággal viszont túl komoly...olyan ünnepies. egy sima farmerrel szerintem sokkal jobb lenne. (:

16/L

2010. júl. 9. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/39 anonim ***** válasza:
vedd fel őket , neked tetszik onnantól kezdve teljesen rendben , elmondanám sok lány van akinek ez bejön, köztük nekem is :)
2010. júl. 9. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/39 anonim ***** válasza:
Nekem tetszene, és örülnék, hogy végre valaki fel meri vállalni az igazi stílusát... Nem az a stílus, ha olyat hordasz, ami "divat". És tök jó, hogy jól érzed magad ilyenben, másokkal ne törődj.
2010. júl. 9. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/39 anonim ***** válasza:
Mármint mások negatív véleményével.
2010. júl. 9. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/39 anonim ***** válasza:

20:06 ismét. Nem pólóval mondtam a farmert, az szerintem is sablonos, hanem inggel és egy sima utcai cipővel, nem ilyen lakkcipővel. Hétköznapokra. Ha a hétköznapokon is elegánsan öltözködsz, nem tudsz semmi újat mutatni egy ünnepi alkalman, pl egy eljegyzésen.

22L

2010. júl. 9. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/39 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is túl elegáns ez a szett, ahogy beraktad. Azzal nincs semmi gond, hogy nem szereted a tornacipőt rózsaszín halálfejes pólóval (ami mellesleg télleg nagyon gáz), de ahogy többen is írták már, egy normális -nem szakadt, koptatott - farmerrelés nem lakkcipővel sokkal hétköznapiasabb, de mégis stílusosan lennél öltözve.
2010. júl. 9. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/39 anonim ***** válasza:
szerintem nagyon jó ha van saját egyéni stílusod!Mellékesen én is szeretem az elegánsabb cuccokat!Próbáld így kombinálni a ruháidat, kényelmesek, időjárásnak megfelelőek legyenek, ugyanakkor megmaradjon bennük a te személyes stílusod, vagy az, hogy elegánsabbak is legyenek a ruhák =)
2010. júl. 10. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!