Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » 17 éves fiúnak túl komoly/beké...

17 éves fiúnak túl komoly/beképzelt ez a viselet?

Figyelt kérdés

Szeretnék kicsit komolyabb viseletet magamnak, nem azért, mert beképzelt vagyok vagy valami, csak meguntam ezt az átlagos öltözékeket. Bárhova nézek, mindenhol fecskefarkú, rózsaszín pólós fiúkat látok, egyáltalán nem zavar, valakinek ez a jó, valakinek meg az, de én úgy érzem, mintha kicsit kinőttem volna már, vagy meguntam. Eddig farmert és inget/pólót hordtam, de már eléggé unom.


Nos erről az öltözékről mi a véleményetek:


A hajam az mindig hátrazselézett, olyan mint Leonardo Dicaprio-nak szokott lenni.


Ingnek ilyen fekete inget vettem (már megvan): [link]


Nadrág és cipő: [link]


A cipő az kb. ilyen, a nadrág az teljesen fekete.


Mit gondolnátok, ha meglátnák egy fiatal srácot egy ilyen öltözékben?:D Egyszerűen ez a viselet tetszik már régóta, csak fiatal voltam hozzá. Anyám azt mondja, nem kéne így öltözködnöm, mert az ilyen öltözékek a jól kiérdemelt irodai dolgozóknak, vagy igazgatóknak való :D


2010. júl. 9. 19:14
1 2 3 4
 31/39 anonim ***** válasza:

Miért baj, hogyha a srác nem áll be a birkásított széles tömegek köreibe és azt hordja, ami neki tetszik? Nekem is volt ilyen fekete korszakom, én is örökké feketét feketéhez hordtam és adott egy olyan kisugárzást, amitől jól éreztem magam. Aztán mikor ráuntam, színesedtem. Később a színesre untam rá, akkor megint feketedtem.

Most már, 38 évesen van mindenem. Színes és fekete is. Mindig azt veszem fel, ami az alkalomhoz és a hangulatomhoz illik.

De NEM AKAROK TRENDI LENNI!!! Nem követek semmilyen divatot. Nem akarok senkinek megfelelni. Lehet felőlem divat a rózsaszín, olyanom nincs. Lehet divat a bzipapucs meg a szandál - egyik sincs, mert nem tetszenek.

2010. júl. 12. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/39 anonim ***** válasza:

Ilyen öv nélkül, kizárólag fekete ingben, és nem csíkos nadrágban tökjó.

(amúgy én azt gondolnám, hogy valami jó környéken lakó üzletvezető valakinek a fia pl., de mindenképpen sok pénze van...)

2010. júl. 12. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/39 anonim ***** válasza:

az irodában dolgozó emberek nem vesznek fel fekete inget! :)

(a márkás óra+fekete napszemcsi hozzá tartozik...james bond feeling.)

2010. júl. 12. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/39 anonim ***** válasza:
Inkább válassz valami lazábbat szerintem, legalábbis nadrágból. Farmerból is van annyiféle, meg szövetnadrágokból. Valójában egész jó szerelés, de hétköznapokra kissé nevetségesnek és túlzónak tartom. Képzelj magad elé egy lányt, aki szembe jön veled az utcán, csakúgy, de a szerelése kb. ilyen: [link]
2010. júl. 12. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/39 anonim ***** válasza:
Szia! Úúúúúúristen:) szerintem ez NAGYON jó:))) erre gondoltál? [link] (L):D:D:D:D:D
2010. júl. 12. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/39 A kérdező kommentje:

15:41


Hát azért ez elég vicces hasonlítás volt :) Férfi azért elég nehezen tud kirívóan öltözködni (kivéve a rózsaszín öltözékű egyedeket), míg nőkbe bármilyennek lehet. Amúgy a ruha amit linkeltél, szerintem egyáltalán nem felel meg az én általam linkelt férfi ruházatnak. Ennyi erővel nyugodtan lehetne ezekhez az öltözékekhez is hasonlítani (főleg a bal oldalihoz):


[link]


Ezek főleg ünnepiek, de tökéletesen hordható hétköznapokon is, és eléggé tetszik ha ilyen van egy nőn :)


16:25


Igen, kb. így :)

2010. júl. 12. 16:38
 37/39 anonim ***** válasza:

Teljesen jó ruhákat hordanál vagy már hordasz nem tudom. :D Én ilyenekben szoktam hétköznapokon is :


[link]


csak feketében:


[link]

2010. júl. 12. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/39 anonim ***** válasza:
[link] Ha tényleg így én csak azt mondom ne gátoljon semmi:))))))))(L) ;)
2010. júl. 12. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/39 anonim ***** válasza:
2010. júl. 12. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!