Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Belevágnátok ebbe a helyembe?

Belevágnátok ebbe a helyembe?

Figyelt kérdés
1évig halasztanám az orvosi egyetemet,vagyis passziváltatnám(már két félévem kész)és dolgoznék 1 évig, hogy megműttessem a mellem. Semmi mellem nincs..Nem nagy mellket akarok,hanem csak szimplán melleket. Szerintetek jo dontes?
2020. máj. 13. 17:41
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
96%
Én nem tettem és nem bánom. Így is találtam olyan fiút, aki elfogadott a semmi mellemmel együtt és szerelmes voltam belé nagyon. Mondjuk az emiatti kisebbségi érzéseim sok mindent tönkretettek, de amikor gyerekünk lett, minden szenvedést megért, hogy tudtam szoptatni a kisbabámat és nagyon szép melleim lettek a szoptatástól és utána se mentek teljesen össze, már nem két pattanás, ha kisebb is, van mellem. De az biztos, hogy borzasztó sokat szenvedtem emiatt és 25 éves koromig nem is fiúztam, akkor is csak olyannal, aki nem tetszett és hogy nem mertem ismerkedni, ennek főleg ez volt az oka. Én csak azt tudom, hogy semmi nem ért fel azzal, hogy tudtam szoptatni a babámat, én ezt nem sodornám veszélybe akkor se, ha megint 35 évig nulla mellel kéne élnem.
2020. máj. 13. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
91%

Ha orvosira jársz, akkor okos lány lehetsz.

Erről a mellműtétről mégis úgy gondolkodsz, mint egy buta liba.

És egyébként egy csomó pasi van aki a kismellű vagy épp semmi mellű csajokra bukik. Itt a gyakorin is külön rajongó tábora van a kismellű csajoknak:)

És ahogy egyeske mondja, majd megnő az, ha anyuka leszel.

2020. máj. 13. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:

Kedves Második!

Nem érted, hogy a nulla mell és a kis mell között óriási különbség van?

2020. máj. 13. 18:10
 4/21 anonim ***** válasza:
91%

Második érti szerintem, írta is, hogy semmi mellű. Első vagyok és nekem nem kis mellem volt, hanem nulla, azaz 2 pattanás, mint egy tinédzser fiúnak vagy egy 5 éves kislánynak.

Szoptatásnál akkora lett, mint Pamela Andresonnak, kis túlzással.:) És 35 éves voltam akkor, nyilván ha előbb szülök, előbb lett volna mellem, de ez van, ezt valószínű megköszönhetem a semmi melleimnek, hogy nem mertem belevágni ismerkedésekbe.

Ha így visszagondolok, lett volna így is fiú, aki megkörnyékezett, kifejezetten jó pasik is, de mindenkit ellöktem, meg amúgy is csak egyet akartam, és amikor ő nem jött össze, nem kellett vagy 10 évig senki. De őt is többek közt azért taszítottam el, mert úgy gondoltam, egy ilyen nulla mellű lányt nem szerethet és csak szamár lennék neki a ló helyett. Mondjuk tényleg az lettem volna, de ez más kérdés.

Hát nehéz döntés, ha nem veszélyeztetné a szoptatást, akkor se biztos, hogy megcsináltattam volna, mert valahogy úgy vagyok ezzel, hogy csalás, nem genetikailag vagyok jó nő. hanem van két műanyagom.

Nem tudom miért érzem így, mert amúgy a fogaimat is nyilván megcsináltattam, ha letört vagy ilyesmi, de a melleimmel úgy vagyok, ezt dobta az élet, ez vagyok én.

Amúgy mióta van egy kis mellem és önbizalmam, nagyon is sok férfinek tetszem. De jobb lett volna ezt a korszakot huszonévesen megélni.

Nem tudom, veszélyesnek is tartom. Lehet, hogy én gondolkozok rosszul.

2020. máj. 13. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim válasza:
97%
Én azt tanácsolnám hogy ezt a gondolatot halaszd el inkább. Befejezném a sulit. Munka után nehezebben ülnél vissza a padba. Van egy barátnőm akinek szintén semmi melle se volt, majd szült, igaz hogy lement neki azért az a méret de a második baba utan már nem. Harmadik után meg elég nagy van neki. Aki szeret az igy is szeret. Szoptatás stb után lehet bevállalod a műtétet. Nekem nagy van, sajnos, mindig aláztak érte, nem tudsz mindenkinek megfelelni, magadnak se 🙂
2020. máj. 13. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy úgymond mű de ma már tényleg észrevehetetlen, hogy mű e valakinek és nem gondolom h az a rengeteg lány,aki megcsináltatta rosszul érezné magát később. Alapvetően szép lány vagyok, tehát nem egy baratom lehetne,de a mellmet magam miatt szeretném megcsinálni, hogy jobban érezzem magam a bőrömben
2020. máj. 13. 18:29
 7/21 anonim ***** válasza:
Szerintem még várj vele. Gondolom a 20as éveid elején vagy. A tested is változni fog még ha mondjuk majd babázol ahogy előttem is írják de a hozzáállásod is. lehet mire leteszed az egyetemet örülni fogsz annak hogy kicsi, természetes. Nekem is kicsi A-s méretem van és nagyon dögösek meg mutatósak a nagy cicik de soha nem csináltatnám meg. Sok pénz, idő, a későbbiekben is macera plusz a nagy cici sokszor tud kényelmetlen lenni alvásban futásban öltözködésben stb magyarán kényelmetlen (-nek tűnik mert hát ugye nemkem sincs nagy) Szerintem először szeresd meg a pici cicit lásd meg abban is a szepet és a jót és ha ez megvan utánna gondolkozz a műtéten szerintem. Az egyetemet semmiképp se hagyd félbe utánna nagyon rossz visszarázódni
2020. máj. 13. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
De nem tudom mgszeretni! Magam miatt nem..Nem tetszik igy saját magamnak..Nőnek érezném úgy magam..Most feszengek és tudom,hogy amiatt van mert kicsi a mellem..Nem akarok igy belevágni a következő félévbe..Annyira nagy baj ha halasztok egy évet és közben dolgozok pénzt gyűjtök aztán megcsináltatom? Mit veszíthetek,amikor 100%,hogy folytatni fogom az egyetemet hiszen imádom
2020. máj. 13. 20:49
 9/21 anonim ***** válasza:
91%
Ha ennyire biztos vagy benne minek kerdezted?
2020. máj. 13. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
Azért,hogy kapjak megerősítést h jó döntés:( De ezek szerint nem az:((
2020. máj. 13. 21:02
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!