Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Belevágnátok ebbe a helyembe?

Belevágnátok ebbe a helyembe?

Figyelt kérdés
1évig halasztanám az orvosi egyetemet,vagyis passziváltatnám(már két félévem kész)és dolgoznék 1 évig, hogy megműttessem a mellem. Semmi mellem nincs..Nem nagy mellket akarok,hanem csak szimplán melleket. Szerintetek jo dontes?
2020. máj. 13. 17:41
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
En megertelek teged teljesen. Nekem is kicsi van, van akinek temyleg tetszik. De nekem akkor sem. Kislanynak erzem magam, nem pedig egy nőneke pedig mar 25 vagyok... az egyetemet ne hagyd felbe semmikepp sem. Ha esetleg diakhitelt vennel fel? Most am is lehet 500 ezret 0%kamattal.
2020. máj. 13. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
75%
Szerintem fejezd be az egyetemet. Utána nyugodtam megcsináltathatod, ha jobban éreznéd magad tőle, de évet ne mulassz szerintem egy mellműtét miatt
2020. máj. 13. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:
Igen ahogy mondtam én is így vagyok vele h saját magam miatt rossz nagyon:( Kislánynak érzem magam és ha legalabb egy kisebb meretűm lenne akkor sokkal inkább nőnek..Sajnos a diákhitel nem lenne elég erre
2020. máj. 13. 22:33
 14/21 anonim ***** válasza:

Várj vele. Nem a mell a minden. És általában amit a természet adott az sokkal szebb mint amit utánna alakít az ember magán nem véletlen születünk úgy ahogy.

Megértem miről beszélsz. Nekem az arcom szimmetriaja nagyon nem tetszik de engem abszolut megnyugtat az hogy en akarmennyire is durvanak latom masok szepnek tartanak. Próbald magad ezzel egyensulyba hozni hogy sokkal tobb embernek jön be a kis mell mint a nagy vagy a mű. Kívülről szépnek látnak, akkor igazuk is van mert sokan biztosan nem tévedbek, légy büszke ra!

2020. máj. 13. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:

Vannak olyan neked tetsző, jó pasik akiknek így is tetszel?

Vagy emiatt te sem mersz ismerkedni?

2020. máj. 13. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
79%
Mostanában csak a rosszat hallom róla úgyhogy nem. Pl hogy kijukad meg hogy mennyien lesznek betegek tőle
2020. máj. 14. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
100%

Két dolgot fontolj meg:

Az egészségedet mennyire veszélyezteted ezzel?

Mennyire veszélyezteti ez a szoptatást?

Ez utóbbi most nem tűnik nagy problémának, majd akkor lesz az, amikor ott tartasz egy pici babát a karodban és hiába sír a melled után. Hidd el, az borzasztó és el sem tudod képzelni, milyen, amíg nincs gyereked. Tudom, van tápszer meg minden. Csak elvész valami nagyon szép.

2020. máj. 14. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim válasza:
100%
Nekem az a véleményem, hogy nem elsősorban magad miatt akarod megműttetni őket, hanem a kulso nyomaa miatt. Ha az lenne a sztereotípia, hogy a nulla mell a "menő", akkor sokan mellkisebbítő műtéten és ének át. Hát nem tudom, érted-e, hogy mit akarok. Persze azt mondod, hogy nem szereted magad, de tedd fel magadnak a kérdést, hogy miért nem? Nekem is nulla mellem van, póló alatt nem is látszik, asszem 75A, vagy 70AA a méretem.
2020. máj. 14. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:
Igazabol vagyok annyira önző, hogy csak azert, hogy így jobban tetszek egy adott ferfinak vagy akar a legtöbb ferfinak nem csinaltatnam meg. De főként azért jutottam arra,hogy mégis megcsináltatom,mert engem zavar. Nagyobb melltartót hordok már évek óta, képtelen lennék a saját méretemet felvenni..És eszméletlenül kényelmetlen.. Strandon is szörnyen érzem magam,hiaba van rajtam olyan bikini,ami nincs kivágva..Pedig kiskoromban imadtam strandolni most meg emiatt oda se jarok..És tényleg abszolút nem szeretnék nagy melleket sőt nekem még az átlagosnál kisebb is jó lenne,csak azt nem akarom h olyan mellem legyen mint kb 9éves korom óta van..
2020. máj. 14. 17:01
 20/21 anonim válasza:

Nekem sincsenek melleim, nekem is nehéz elfogadni a helyzetet. Kellemetlenül érzem magam a bőrömben, de biztosan nem fogom műtetni. Néztem videót egy nőről, aknek implantátuma van. Sokmindent elmond róla, és ő nagyon megbánta, hogy megtette. Könnyen rákos lehetsz tőle, meg egyebek. Én a helyedben nem tenném. Próbáljuk meg így elfogadni magunkat természetesnek.

Ha érdekel a videó, elküldhetem.

2020. máj. 29. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!