Miből hozzam össze?

Figyelt kérdés
Egyetmista vagyok és épp h keresek annyit,amibol megélek. Alapvetően szép lány vagyok,de lelkileg off,mert abszolut semmi mellem nincs. Miből teremtsek a mellműtétre pénzt?

2020. máj. 14. 17:30
1 2 3 4 5
 1/47 anonim ***** válasza:
34%

Figyi, én úgyis meg akarok szabadulni tőlük, úgyhogy elpostázhatom az ikereket, ha gondolod... :D


Felteszem hidegen hagy minden jó indulatú "neked nem kell műtét, próbáld megszereti magad, nem minden a mellekről szól #bodypositivity" dolog. Ettől függetlenül nem a melle teszi a nőt, ezt kérlek próbáld meg megérteni. Két lehetőség van: vagy elmész terápiára és kisegíted magad ebből a diszfórikus állapotból, majd utána hozol döntést - szerintem megéri, de a te tested és te életed. Vagy megpróbálsz valami melót szerezni, ami belefér egyetem mellett - bár az nagyon sok idő és teljesen le fog szívni minden értelemben.


Amúgy - nem rám tartozik, de ha nem érint kellemetlenül - történt valami, ami kiváltotta belőled ezt? Valaki kigúnyolt, megalázott?

2020. máj. 14. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/47 A kérdező kommentje:
Szia!:)Orvosira járok szoval tenyleg csak annyi idom van dolgozni,hogy épp legyen pénzem nagyon alap dolgokra. És konkrétan semmi nem történt,ami kiváltotta, sokkal inkább hosszú évek örlődése..Több évig jártam több terápiára is és nem segítettek. Manapság szerintem téves azt gondolni,hogy egy plasztikai műtét baj. Hiszen nem arről van szó,hogy egy normális testrészemet akarom megváltoztatni,hanm arról,hogy egy olyan testrészemet,ami kb nincs is. Egyik ismerősömnek nagyon elálltak a fülei és a szülei támogatásával megműtötték,ettől tényleg észrevehetően felszabadultabb és boldogabb..
2020. máj. 14. 17:48
 3/47 anonim ***** válasza:
0%
Hitel
2020. máj. 15. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/47 anonim ***** válasza:
Pszichiaternel nem jártál?
2020. máj. 16. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/47 A kérdező kommentje:
Jártam klinikai szakpszichológusnál és nem segített
2020. máj. 16. 16:10
 6/47 anonim ***** válasza:
26%

Sajnálom.

Akkor ez komolyabb lelki probléma lehet nálad. Valamiért attól reméled a boldogságodat, ha megműtteted a melleidet. Remélem sikerül egyszer vagy igy vagy ugy, de el tudod majd fogadni magad.

2020. máj. 16. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/47 anonim ***** válasza:
40%
Egyelőre azt hiszem, várnod kell addig, amíg elvégzed az egyetemet. Rendszeres fizetés mellett aztán majd tudsz szépen félre tenni a műtétre minden hónapban. Én 17 éves koromban már szerettem volna megműttetni az elálló füleimet, de csak 34 évesen sikerült. Viszont azóta tényleg rendbe jöttem lelkileg. Való igaz, hogy egy kisebb-nagyobb korrekció helyre tudja tenni az ember önértékelését. Arról nem is szólva, hogy a csúfolódások azonnal véget értek.
2020. máj. 19. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/47 anonim ***** válasza:

De téged csúfolták, azért műtetted meg, ő meg bebeszéli magának hogy nem néz ki jól…

Szerintem nagyobb mellekkel sem lesz megelégedve magával, nem egy ilyet ismerek, akik utána elkeztek hasplasztikára, ráncfelvarrásra stb.-re menni.

2020. máj. 19. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/47 A kérdező kommentje:
Ötleteket vártam nem azt, hogy ismeretlen emberek megmondják,hogy meghozzak-e egy döntést vagy sem. A döntést már meghoztam, rövid az élet akkor éljük már úgy,hogy tényleg élünk!:D Nekem is eláll a fülem de engem egyszerűen az nem zavar annyira h megmuttessem,azonban a mellem igen, és ha zavar akkor nem várnék még éveket mire a későbbi fizetesembol telne ra. Szóval nem lehetetlen ezért inkább valtoztatok rajta most!:) még varom a tippeket
2020. máj. 20. 10:21
 10/47 anonim ***** válasza:
Egy támogató férfi némi kedvességért cserébe.
2020. máj. 20. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!