Miből hozzam össze?

Figyelt kérdés
Egyetmista vagyok és épp h keresek annyit,amibol megélek. Alapvetően szép lány vagyok,de lelkileg off,mert abszolut semmi mellem nincs. Miből teremtsek a mellműtétre pénzt?

2020. máj. 14. 17:30
1 2 3 4 5
 21/47 anonim válasza:
49%
Szia. Sztem csináltad meg nyugodtan. Nem kevés nő vállalta és fogja vállalni továbbra is. Több olyan bnőm van aki megcsinaltatta és olyan ombizalma van h csak csuda! Ha neked ettől úgy érzed megvaltozik az önértékelésed akkor biztatlak! Egyébként én úgy hallottam, h TB alapon mecsinaljak ha lelki okai vannak, de természetesen ezt bizonyítani kell pszichológus által kiáltott papírral. Sztem próbáld meg ezt az oldalt is ha nincs pénzed hitelre vagy más lehetőségre! Sok szerencsét! 🍀
2020. máj. 24. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/47 A kérdező kommentje:
Nem hiszem h tb alapon megcsinaljak és nem is akarnám úgy:) Inkább megdolgozok erte viszont nagyon hálás vagyok a segítségért és a biztatasert!❤️
2020. máj. 25. 08:14
 23/47 anonim ***** válasza:
50%
Szerinted ha TB alapon megcsinálják lelki okokra hivatkozva akkor hányan mennének? Ilyen már nincs.
2020. máj. 25. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/47 A kérdező kommentje:
Tudjuk:)
2020. máj. 25. 11:07
 25/47 anonim ***** válasza:
50%

Akkor minek írjátok? Meg minek flegmázol? Jaj szegény de sajnállak nem vagy valami okos lány.

Neked ha meglenne csináltatva a melled akkor se lennél boldog mert nagyon beteg vagy agyilag. És nem a melled miatt.

2020. máj. 25. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/47 A kérdező kommentje:

Ő írta, mert azt hitte úgy van de válaszoltam h nem hiszem h úgy megcsinálják.

Attol, hogy ezt írta nem kell se őt, se engem letamadni

Egyébként kerlek nyugodj meg nem tesz jot ha idegesen egy ismeretlen lanyt sértegetsz!;)

Ja és szerintem te vagy beteg agyilag ha erre van időd, inkább menj és csinalj valami hasznosat vagy ha már itt tétlenkedsz akkor viselkedj úgy ahogy egyébként normal esetben kell itt, és ha annyira szeretnel választ irni a kerdesemre akkor az ne az idegbetegséged megnyilvanulasa legyen már, hanem értelmes válasz, mert elvileg erről szól ez az oldal! 😘

2020. máj. 25. 13:38
 27/47 anonim ***** válasza:
Más is megírta neked hogy lekezelő bunkó vagy. Akkor gondolkozz el magadon drágám.
2020. máj. 25. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/47 anonim ***** válasza:

#27

Hagyd rá, ő maga is leírta, hogy lelkileg off 😃

Végre kapott valakitől megerősítést, hogy milyen jó lesz a műanyag mellekkel élni és most örül magának.

Képzeld mekkora arca lesz majd akkor, ha már most ilyen… 😀

2020. máj. 25. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/47 A kérdező kommentje:

Elhiszitek nekem, hogy nem ez a gyakori kérdések lényege?😀

De egyébként orulok ha elvagytok, további jó idotoltest a kérdésem alatt kedveskék!:)

2020. máj. 25. 16:37
 30/47 anonim ***** válasza:
😀😀
2020. máj. 25. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!