Miből hozzam össze?

Figyelt kérdés
Egyetmista vagyok és épp h keresek annyit,amibol megélek. Alapvetően szép lány vagyok,de lelkileg off,mert abszolut semmi mellem nincs. Miből teremtsek a mellműtétre pénzt?

2020. máj. 14. 17:30
1 2 3 4 5
 31/47 anonim ***** válasza:
58%

Szegényt sajnálom :D

Mondjuk nekem is meg van csinálva a cicim de én előtte is boldog voltam. :D

2020. máj. 26. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/47 A kérdező kommentje:

Orulok, hogy jól elvagytok a kérdésem alatt:) És koszonom a sok negativumot is

De továbbra is jelzem, hogy ez az oldal nem erről szól bár lehet csak én vagyok olyan, hogy arra nem pazarolnam az idomet, hogy egy ismeretlen lányt gúnyoljak

De hajrá csak nyugodtan!:)

2020. máj. 26. 09:57
 33/47 anonim ***** válasza:
Senki nem gúnyol. Mi adtunk neked tanácsot erre betámadsz mindenkit és flegmázol.
2020. máj. 26. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/47 A kérdező kommentje:

Nem “tamadtam”be mindenkit,olvasd vissza nyugodtan

Lehet problemaid vannak a szovegertessel ha nem latod a gunyolodasokat

És megkerdezhetem, hogy toled milyen tanácsot kaptam?

2020. máj. 26. 10:26
 35/47 anonim ***** válasza:
3-as és 11-es válasz.
2020. máj. 26. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/47 anonim ***** válasza:

Most is gúnyolódsz (“szövegértési problémák”), és észre sem veszed...

Tényleg kezdelek már sajnálni.

2020. máj. 26. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/47 A kérdező kommentje:

Két kommentet irtal:

1: “hitel”

2: “De mit vársz komolyan? Én pl írtam hogy hitel, erre 0-ra le lettem pontozva. Nem értem miért? Akkor mégis mi a fenéből???????????????

Kérd meg a szüleidet finanszírozzák vagy menj el kvnak aztán meg lesz rá hamar. Vagy elkezdesz keményen dolgozni és félre rakod rá.


Meg szeretném magyarázni h miert vannak szovegertesi problemaid:)

Először is ha elolvastad volna normálisan a kérdésem akkor abból leszurhetted volna h oda irtam h egyetemista vagyok és épp h keresek annyit amennyibol megélek. Orvosira járok ezért nem elhanyagolható a tanulas. Szóval nem tudok havonta annyi jovedelmet elérni ennyi tanulas mellett, amennyi havi jövedelem elegendő lenne a hitel felvételéhez. Diák hitelt pedig nem szeretnek felvenni. Allamin vagyok tehát a tanulmanyaimat sem kell fizetnem és más miatt sem szeretnek felvenni hitelt.

Másodszor a következő kommentedre is szeretnek reagálni ami ez volt ugye:” De mit vársz komolyan? Én pl írtam hogy hitel, erre 0-ra le lettem pontozva. Nem értem miért? Akkor mégis mi a fenéből???????????????

Kérd meg a szüleidet finanszírozzák vagy menj el kvnak aztán meg lesz rá hamar. Vagy elkezdesz keményen dolgozni és félre rakod rá.“

Nem kérem meg szüleimet h finanszirozzak,mert nem fogok toluk ilyet kerni ugyanis éppen azért tanulok és tanultam jól eddig is h ne önköltséges formában legyek az egyetemen és megmentsem ot minden koltsegtol. És az aztán tényleg kiválóan ötletes tanács h menj el kvának!:) Csak gratulálni tudok az építő jellegű hozzászólásodhoz és a kedves kis gunyolodasodhoz!:) Remelem már lenyugodtal a rengeteg kérdőjel után, mert nem vennem a szívemre ha beragadna a billenytuzeted:)

Remelem h kellemes idotoltesed volt a kérdésem alatt és további jó valaszolgatast!😘

2020. máj. 26. 12:34
 38/47 anonim ***** válasza:

Te tényleg ennyire buta vagy? :D :D na én feladom, akkor szerezz egy pénzes csávót aki kifizeti neked. Ha lenne egy csöppnyi eszed akkor már magadtól rájöhettél volna hogy neked akkor max marad a hitel.

De inkább egy pszichológust ajánlok neked ha már bevallod magadnka is hogy lelkileg off vagy. :D

2020. máj. 26. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/47 A kérdező kommentje:
miert lennek buta?:)
2020. máj. 26. 13:12
 40/47 anonim válasza:
Felesleges pénzkidobás, amíg nem keresel annyit, hogy félretudj tenni rá pénzt.
2020. máj. 27. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!