Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Miért plasztikásztatja meg...

Miért plasztikásztatja meg magát boldog-boldogtalan?

Figyelt kérdés

Orvosira akarok menni, és amikor valaki megkérdezi, hogy onnan merre tovább, egyből rávágják, hogy "menj plasztikai sebésznez, mert az k*rva jól keres". Gondolkodtam is rajta, de aztán rájöttem, hogy sikítófrászt kapnék a sok idióta nőtől, akik amúgy is szépek, és mégis szétszabatják magukat. Valamelyik nap is kapcsolgttam a TV-t, és a rötölö klubbon épp a Csifó Dorinát mutatták, aki nem volt megelégedve a "kis" melleivel, neki okvetlenül nagyobbításra volt szüksége. Tök kiakadtam, amikor levetkőzött, ugyanis a cenzúra ellenére jól látszott, hogy teljesen jó teste van, és a mellei is szépek voltak.

Azt megértem, ha valakinek mondjuk túl nagyok, vagy lógnak a mellei, és ezért akarja megműttetni őket - én előbbi kategóriába tartozom, sajnos elég durva komplexusaim vannak emiatt 18 évesen, de még egy jó darabig biztos nem lesz lehetőségem rajta változtatni -, de aki amúgy is tök jól néz ki tetőtől talpig, de neki muszáj nagyobb melleket csináltatni, mert különben nem élet az élet... na, ezektől kiráz a hideg. Meg szilikonnal tömetik ki a s*ggüket, szemhéjfelvarrás, botox stb. Szerintem magamba döfném a szikét, ha ilyen barom dolgokban kellene közreműködnöm.

18/L


2011. jún. 1. 20:14
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
100%

Ezt is csak a média táplálta belénk.

Ezt úgy hidd el.

Figyeld csak meg milyen nőket ont belénk a média, a címlap újságok, mint pl playboy...Ezek a nők nem maguknak, hanem a társadalmi elvárásoknak akarnak megfelelni. Akiknek van rá okuk, azokat megértem. De a legtöbbnek tényleg semmi okuk nincs rá, mert ők alapból szépek vagy csinosak. Csak ők még jobbak és jobbak akarnak lenni. Elvárásoknak akarnak megfelelni.

2011. jún. 1. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
100%
azért mert sajnos egyre kevesebben fogadják el a testüket
2011. jún. 1. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is a média.Csak abba nem gondolnak bele,hogy ott működik rendesen a fotoshop,és semmi nem az,aminek látszik.

Nekem sajnos világ életemben nagy melleim voltak,és hát szülés,és 9 hónap szoptatás után ugye nem kell mondanom hogy néz ki.Mégsincs az az isten,hogy én önként kés alá feküdjek.Egyébként abszolút megértelek,én sem tudnám csinálni.

2011. jún. 1. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 anonim ***** válasza:
65%
Megmondom őszintén,annyira visszataszít ez a megfelelni akarás,és nem önmaga lenni dolog,hogy kerülöm ezeket.Versengős lelki toprongyok,sajna egyre több van belőlük rohamosan.
2011. jún. 1. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 anonim ***** válasza:
34%

Nem a média hatása ez, csupán egy új lehetőség arra, hogy a komplexusos emberek boldogabbak lehessenek. Persze van aki túlzásba viszi, de ha valakit ez tesz boldoggá, akkor miért ne? Végülis a fogszabályzó, a műköröm, vagy a hajfestés sem természetes, csak kevésbé drasztikus beavatkozások. A lényegük tkp ugyanaz.

Zárójelben pedig megjegyezném, hogy CSifó Dorinának szerintem pont irdatlan szar alakja van...

2011. jún. 1. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 anonim ***** válasza:

"Nem a média hatása ez, csupán egy új lehetőség arra, hogy a komplexusos emberek boldogabbak lehessenek."


Van ebben valami, nekem mindegy végülis ki plasztikáztatja magát. De aki már alapból komplexusos az előszőr saját magán tud segíteni.

2011. jún. 1. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 anonim ***** válasza:
60%
Háát... :) Nem hiszem hogy egy nő tudna magának melleket növeszteni. Nem olyan egyszerű ezekből kilábalni, ezt csak az gondolja, aki békében él önmagával.
2011. jún. 1. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 anonim ***** válasza:
0%

"Szerintem magamba döfném a szikét, ha ilyen barom dolgokban kellene közreműködnöm."


Nyugodtan döfd magadba a szikét, ha leendő orvosként ennyi empátia nincsen benned.

Szűklátókörű nyomorult vagy.

2011. jún. 2. 03:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 anonim ***** válasza:
9%

Pszichológusként tanácsolnék valamit... Egyáltalán nem való Neked a doktori szakma!

Semmi szakmai, és emberek iránti alázat nincs Benned! Pedig ez a legfontosabb ebben a légkörben! Eléggé keveset tudsz az emberekről, és az érzéseikről ahhoz, hogy ilyen munkád legyen.

"Aki utálja a gyerekeket, ne legyen tanár"

Azt felejted el, hogy Te az emberekért élsz ( illetve kellene ), az Ő testi és lelki egészségüknek kellene a legfontosabbnak lennie. Nem véletlenül teszel esküt...

Viszont Te még az alapokkal sem vagy tisztában!

Hogyha valakinek komplexusai vannak, akkor az fizikálisan is kihat a testre; betegség formájában. Ha nem teszi helyre a lelki dolgait ( jelene esetben például egy műtéttel ), akkor az orvos soha nem fogja tudni meggyógyítani. Mivel belülről adódik a probléma, de külső tünetekkel karöltve...

Így hozzáállni az emberekhez... Hogy Magadba vágnád a szikét,ha "blablabla"... Ők keresnek egy másik, értelmes, kedves, a szakmához méltó dokit... Te meg a páciensek nélkül szépen munkanélküli leszel... Körülbelül így fog kinézni a jövőd, ha nem választasz másik szakmát, vagy nem változtatsz a felfogásodon, és az emberek iránt tanúsított tiszteleteden...

Üdv: Egy szakértő....

2011. jún. 2. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 anonim ***** válasza:

Nekem nincs gondom vele, ha valaki megoperáltatja magát és aztán jobban érzi magát majd a bőrében. Én is meg fogom csináltatni az orrom, meg előtte fogszabályzóm lesz (kb 1 hónap múva kerül fel, mert kellett fogakat húzni hozzá és be kell hogy gyógyuljonak még a sebek). Utána meglátom, ha még valami nem tetszik, azt is megcsináltatom. Igy nem érzem jól magam, meg nem egyszer le is csúnyáztak és fium sem nagyon volt (egy, és 22 vagyok). Ugy vagyok vele, hogy ha már van rá lehetőség, akkor miért ne tenném meg? Mondjuk az orrműtéttől félek, mert igen rosszul is elsülhet a dolog. De azon én is ki szoktam kadni, amikor a Jessica Alba típusú nők azt mondják magukról, hogy kell nekik műtét. [link]

Jessica Alba az orrát utálja, mert túl kerek O.o. Az a baj, hogy sokan nem látják reálisan magukat, van aki tényleg szép, de rondának látja magát.

2011. jún. 2. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!