Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Miért plasztikásztatja meg...

Miért plasztikásztatja meg magát boldog-boldogtalan?

Figyelt kérdés

Orvosira akarok menni, és amikor valaki megkérdezi, hogy onnan merre tovább, egyből rávágják, hogy "menj plasztikai sebésznez, mert az k*rva jól keres". Gondolkodtam is rajta, de aztán rájöttem, hogy sikítófrászt kapnék a sok idióta nőtől, akik amúgy is szépek, és mégis szétszabatják magukat. Valamelyik nap is kapcsolgttam a TV-t, és a rötölö klubbon épp a Csifó Dorinát mutatták, aki nem volt megelégedve a "kis" melleivel, neki okvetlenül nagyobbításra volt szüksége. Tök kiakadtam, amikor levetkőzött, ugyanis a cenzúra ellenére jól látszott, hogy teljesen jó teste van, és a mellei is szépek voltak.

Azt megértem, ha valakinek mondjuk túl nagyok, vagy lógnak a mellei, és ezért akarja megműttetni őket - én előbbi kategóriába tartozom, sajnos elég durva komplexusaim vannak emiatt 18 évesen, de még egy jó darabig biztos nem lesz lehetőségem rajta változtatni -, de aki amúgy is tök jól néz ki tetőtől talpig, de neki muszáj nagyobb melleket csináltatni, mert különben nem élet az élet... na, ezektől kiráz a hideg. Meg szilikonnal tömetik ki a s*ggüket, szemhéjfelvarrás, botox stb. Szerintem magamba döfném a szikét, ha ilyen barom dolgokban kellene közreműködnöm.

18/L


2011. jún. 1. 20:14
1 2 3 4
 31/38 anonim ***** válasza:

Ismételni tudom csak magam... Ilyen világban élünk, és ez ellen nem tudunk semmit sem tenni... A világot nem tudjuk megváltoztatni, de magunkat igen, még ha csak esztétikailag is És sajnos sok esetben a fizikális állapotunkat tönkretesszük a lelki gondok miatt. Ha őrlődsz, keseregsz, stb. valami miatt; annak hosszú távon olyan fizikális hatásai lesznek, amivel már nem elég elmenni egy pszichológushoz.

Hát az olyan Hölgyekből lesz például Szandika típusú lány. Őt sem kell elítélne, mert alapjáraton egy értékes lányzó, csak hát a túlzott megfelelési kényszer, a kisebbségi komplexus. Nem szabad őket leszólni, és nincs is joga hozzá más embernek. Inkább örüljön, hogy Neki nem kell ilyen problémákkal megküzdenie, mert ez is borzasztó, akár a többi betegség. Lehet, hogy valaki szánalmasnak tartja, hogy ilyen dolgok kikészíthetik az embert, de ebben a világban ez egyre gyakoribb jelenség. Hurrá Média!...

2011. jún. 23. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/38 anonim ***** válasza:
34%

A " pszichológus" hozzászóló szerintem inkább plasztikai sebész vagy a neje. DD

Nagyon lobbizik a sebészekért. A „szakmáját” viszont igen furcsán nyomatja mert nem tud az önkép deformitásos páciensein segíteni inkább elküldi őket plasztikára.

Röhej. És elég bántóan ír a kérdezőnek. Nem a kérdésre válaszol hanem szegény lányt degradálja. Ha valóban szakmabeli tudnia kellene egy- két dolgot erről az emberről mielőtt véleményt formál.

Muterom 50 éves még kozmetikusnál sem volt és 40 évesnek sem mondják. Soha nem használt kencéket meg alapozókat meg nem is tudom miket.

Megfordulnak utána az emberek az utcán olyan jól néz ki.

Volt idő mikor az orrát megakarta műttetni, de apánk és mi a gyerekei megmondtuk neki, hogy anya akkor már te nem az az ember lennél.

Igazat adott ő is azt vallja, hogy ez egy hazugság az aki ezt megcsináltatja hacsak nincs nagy deformitása, hazug színjátszó ember. Mert tulajdonképpen nem az igazat adja a társának. És akkor is kellenénk ha nem lennénk megműtve? Ez nem jár a kicsike agyukban?

És aki megműtteti magát nem frusztrált? Nincsenek gondolatai ha a párja öleli, hogy akkor is így szeretne ha az én melleim lennének itt?

Nekem nagy az önbizalmam és ezt kellene erősíteni a lányokban. Ez az anyák és a média hibája, hogy ilyen BETEGEK!!!

Ja és tök kabaré most voltam egy elfekvőben látogatáson hát úgy elképzelem mikor egyszer egy ilyen ott haldoklik és égnek állnak a mellei, a seggén a kis pillangó, a pacekja meg tök sima DDDDD

Kedves plasztikai sebész-ek marha jól éltek a frusztrált nőkből. Gratulálok.

Remélem legalább egyet letudtam beszélni erről a baromságról.

Te meg csak tanulj orvosnak jobb leszel mint a botcsinálta pszichológus.Ha egyáltalán így név nélkül az és van ideje itt pazaroni a drága óraidejét. DDDD

2011. jún. 26. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/38 anonim ***** válasza:

Szívesen adnék Neked is időpontot! :) Rád férne... Nyugodtan keress fel egy másik pszichológust a környéken, nem fog elzavarni. :)

Ennyi a reakcióm a kirohanásodra! :) Na meg egy kis mosoly... :)

2011. jún. 27. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/38 anonim ***** válasza:

Szánalomra méltó DDD

Talán a kérdezővel kellett volna normálisan levelezni, és a kérdésére válaszolni nem kioktatni őt. Mint nagy tudós :)))

Ennyit a kirohanásról DDD

Szakmabeli? :))) DDDDDD:))))) Mivel én tényleg az vagyok a levelezéséből látszik a szakmaiság. Csak szertne az lenni.No comment. és ezzel be is fejezem a levelezést. Ez megmutatja ki-ki :)))

2011. jún. 27. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/38 anonim ***** válasza:
40%
Utolsó, te beteg vagy, kezeltesd magad! Egyébként meg senki le sem szarja az anyádat, de ha már így felhoztad, akkor nyilván őt nem zavarta eléggé az orra. Nekem aztán próbálhatná bemagyarázni bármilyen pszichológus/pszichiáter hogy fogadjam el magam, ha egyszer nem tudom... Látszik, hogy még nem találkoztál ilyennel.
2011. jún. 27. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/38 anonim ***** válasza:
0%

Szegény primitív ez a szellemi szinted. Ahogy írsz.

Egy nagy problémád van,ahogy itt a kollégákkal olassuk a leveled.

Agyműtétet még nem tudnak csinálni:))

Úgy néz ki nagyon betaláltam. Szar ha a műtétektől leszel valaki.

2011. jún. 27. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/38 anonim ***** válasza:

Látszik a 33%-odon is :DDDD

Te egy agresszív, tanulatlan, alpári stílussal rendelkező emberke vagy... Mindenki rajtad röhög, meg azon, hogy csak ocsmányság tud kijönni abból a buta, műveletlen buksidból! Fórumozgatás helyett bejárhatnál iskolába...

Nem kell ahhoz pszichológusnak lenni, hogy megállapítsa valaki Rólad, hogy kezelésre szoruló személy vagy !!! Előttem is említették már... Én meg megerősítem, meg bárki, aki olvassa a soraidat megerősítené...

2011. jún. 27. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/38 anonim ***** válasza:

Az a baj, hogy Rajtad még a műtét sem segítene! :)

72%-os...Ne foglalkozz az ilyen emberekkel, felesleges felhúzni Magad... tessék az ilyenen jót röhögni :)

2011. jún. 27. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!