Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Elítélitek azt, aki plasztikáz...

Elítélitek azt, aki plasztikáztat?

Figyelt kérdés
Sokszor olvasom, hogy ilyen olyan műanyag nőnek tartják, aki pl. feltölteti az ajkait vagy megnagyobbítatja a mellét, de közben sokan akarnak ilyen műtétet, csak nincs rá pénzük. Tényleg nem önmaga lesz az illető a plasztika után? Ti ellene vagytok és műnek tartjátok, aki plasztikáztat?
2009. júl. 14. 11:37
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%

Azokat nem itélem el aki hasonlo helyzetben van mint te.(én a mellemet szeretném "csak" felvarratni,de megvárom a második babát,addig felesleges)

Aki viszont nem tudja mire költeni a pénzét,azt már elitélem.Persze ez a 2 véglet,a kettő között nem tudok nyilatkozni,hisz sok egyedi eset van.

2009. júl. 25. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
51%

nem szeretem a "mű nőket" inkább legyen egy természetesen logó mell, mint egy felfújt labda.


mit szereseek egy nőben? a személyiségét vagy a sebészét?

2009. júl. 27. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%
mért is ítélném el? :) ennyi erővel el lehetne valakit amiatt is ítélni, mert mondjuk alapozóval fedi a bőrét...:) mert az nem önmaga... mindenki legyen olyan, amilyennek jól érzi magaát.:D nekem pl. megvan csináltatva a mellem.. és szám is.. meg már volt jopár műtétem.. (comb, orr..) de mégsem nézek ki olyan műnek:) szimplá jólérzem igy magam:) amire te vállalkozol, egyáltalán nem nagy műtét, és egyáltalán nem kell elítélni miatta:) sőt.. biztosan tetszik majd a férjednek is:) (ha van:D) csináltasd meg. 29 éves vagy, előtted az élet, érezd jol magad. nincs annál jobb érzés, mint amikor csinosnak érzed magad:) nyugodtan hordasz ajd bikinit, és jo lesz a közérzeted!:) hidd el, megéri.. azt írtad, van rá pénzed, hát akor pláne.. keress mindenképpen megbízható orvost, klinikát!:) sok szerencsét!:)
2009. júl. 28. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
0%

amit egyes nők csináltatnak magukkal, azért egy használtautókereskedőt már rég lecsuktak volna :)


különben meg mindenki úgy teszi a tönkre az életét ahogy szeretné.

2009. júl. 28. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

Nem ítélem el. A te helyzetedet meg különösen meg is értem. Viszont a "kacsaszáj" meg a hatalmasra fújt mellek egyáltalán nem jönnek be.

Egészségügyi okokból én is meg fogom műttetni magam, túl nagyok a melleim, és már fáj a hátam ezért, ráadásul egyáltalán nem szeretem őket.

2009. júl. 29. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Ismerek pár embert,akit már műtöttek és a legtöbbjük ugyan úgy viselkedik mint előtte. Ha valakinek pl 3x akkora mellei lesznek,mint voltak és ez miatt most játsza magát,h húúú milyen jó nő lett,az nagyon gáz... A lényeg,h te jól érzed magad és ha ez zavar,akk irány plasztikáztatni!:) Am meg nem tudom,h hallottatok-e az új melles dologról,mikor a saját zsírral töltik fel a saját mellet. Olvassatok utána,szerintem tök jó:) Bár tudom,h te nem a melledet akarod megcsináltatni. [link]
2009. aug. 4. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Az attól függ h milyen okból plasztikáztatja magát az illető.Pl ha baleset érte,és mondjuk van az arcán egy vágás amit el akar tüntetni nyilván nem ítélem el.De ha az ilyen pléboj félék csináltatnak maguknak mégnagyobb muszályakat,meg ciciket(magyarán szólva csak azért csinálja mert nincs jobb dolga) azt elítélem! de persze emiatt senkit nem aláznék meg,mert ez mindenkinek a saját döntése.
2009. aug. 14. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim válasza:
Én őszintén irigy vagyok rájuk :( Mert jó lenne, ha mindenkinek lehetősége lenne normális külsőre, persze csak kisebb korrekciókra gondolok, nem óriási szájra, meg szilikon mellekre. De ha valakit csúnya orral vagy egyébbel "áldott" meg a sors, annak elég rossz érzés így élni szerintem. És nézegetni, hogy más meg mindenét szétműtteti hobbiból, holott nem feltétlenül lenne rá szüksége. Ez olyan igazságtalan. Eszméletlenül el vannak túlozva az árak sajnos!
2009. okt. 17. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!