Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Érdemes lenne feltölteni a...

Érdemes lenne feltölteni a számat és az orrommal is kezdeni valamit? (KÉP)

Figyelt kérdés

Itt látszik az orrom és a szám is. 17 éves vagyok, nem hiszem, hogy változni fog már az arcom ezért gondolkodom azon egy ideje, hogy gyűjtök pénzt, és mikor betöltöm a 18-at rendbeszedem az arcom.

Kicsit félek belevágni mert eddig semmilyen műtéten sem voltam, de azthiszem megéri ha utána szeretni tudom magam.


[link]

[link]



2017. ápr. 28. 17:43
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
93%
Ha majd lesz egy normális barátod, nem fog ilyen értelmetlen hülyeségeken járni az eszed.
2017. ápr. 29. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim válasza:
0%
Én szívesen szexelnék veled most is :)
2017. ápr. 29. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
45%
soha...én sose járnék olyannal akin bármi plasztikai műtétet végeztek
2017. ápr. 29. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
De olyannal se járnak akinek vállalhatatlan külseje van. Mellesleg a plasztikai műtét nem feltűnő.
2017. ápr. 30. 11:51
 15/19 anonim ***** válasza:

De fogd már fel, hogy nem vállalhatatlan a külsőd! Ráadásul, ha megműttetnéd magad, azzal egy nagy kamu lennél. Egy hazugság. Majd a gyerekeiden úgyis kijönnek azok a tulajdonságok, amiket el akarsz tűntetni műtéttel

Aztán meg néz a férjed, hogy ezt honnan örökölte.

Az igazi úgy fog szeretni, amilyen vagy, a műnőket meg a férfiak nagy része nem szereti, maximum egyszeri alkalomra.

2017. ápr. 30. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
50%

Nekem elálló volt a fülem, érettségi után megcsináltattam és ma boldogabb vagyok ettől.

Aztán eltört az orrom, és úgy alakult, hogy megcsináltattam szebbre, az orrom csücskét felhúzták, mert amolyan lógós volt. Most lányosabb lett. Örülök neki. Jobban érzem magam így.

Manapság az arcbőrömmel szemezek de nem tudom mit lehetne vele, kicsit félek a műtéttől. Számat gondoltam feltöltettni de aztán megnézegettem a sminktetkókat, és baromi jók, alakítható a szájformája minimálisan de baromira ütős a végeredmény, ami nálam natúr színbe satírozva lett. Szemöldöktetkóval is kontúrosabb az arcom.

Ezek természetes változások rajtam, szóval meg nem mondja senki hogy műnő, sőt még így se tartozok a szép nők közé de jobban érzem magam, szebben mint azelőtt,a család is támogat, tetszik az eredmény.

Az orrodon fel lehetne húzni a végét.

A szádat szájtetkózni natúr színnel lehetne formadúsabbra.

Állad előrejön, szerintem az már durva műtét lenne.

2017. máj. 1. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Az ilyen műtétről általában hallgatás van, a férjem szerintem nem is tudja a fülem meg az orrom. Ez pici csinosítás, hisz ugyanaz az arcom.
2017. máj. 1. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
46%
Ja és a 2 gyerekemnek nem lett elálló a füle. Orról még nem tudok nyilatkozni, majd kamaszkor után. 35N
2017. máj. 1. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
100%
Itt olvasom, hogy az állát is meg kéne csináltatni.. basszus nemhogy inkább mondnátok neki hogy fogadja el magát úgy ahogy van, neeem inkább biztatni kell többre!!?! Ne! Semmit ne csináltass meg, ha engem kérdezel! Nekem se tökéletesen egyenes ( és nem is pisze) az orrom, a szám se tökéletes telt, mégis foglalkoznak velem a fiúk stb.. inkább a pénzspórolásba fektetett energiádat a magad elfogadására fordísd! Semmivel nincs semmi baj az arcodon pont úgy jó ahogy van! Nem akarlak lebeszélni, ez a te döntésed, de én nagyon nem csinálnám! Valakinek biztos így is tetszel, és tényleg próbáld meg elfogadni magad! Semmi okod a műtétekre! Szerintem a látottakból ítélve szép vagy nagyon! 14/L
2017. nov. 18. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!