Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Mért kell sminkelni, ha...

Twlinda kérdése:

Mért kell sminkelni, ha rondább leszel tőle, mint alapból?

Figyelt kérdés
Manapság minden lány sminkeli magát. 100ból 95 biztos. A smink elfedi az arcod és öregíti a bőrt a sok idegen anyag. Ki találta ki, hogy ez jól néz ki és mindenkinek mindig sminkben kell lennie? Mi értelme van ennek az őrületnek? Van olyan férfi, aki felizgul a sminkre vagy tetszik neki? Nem hiszem, hogy van ilyen.
2020. márc. 15. 13:10
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
97%

Szerinted érdekel bárkit is hogy neked tetszik e a smink?

A sminke egy bizonyos pontig kiemeli a szépséget és elfedi az apróbb hibákat. Valaki pl. Én is azért sminkelek mert élvezem csinálni, jól esik.

Ha jó minőségű sminket használ az ember, és megfelelően ápolja az arcbőrét akkor nem lesz csúnya a bőre.

Nem a smink öregíti a bőrt hanem a napsugárzás.

2020. márc. 15. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
89%
azért sminkelek, mert nekem tetszik. bónusz, hogy az ilyen fura tagokat is távol tartja, akik azt hiszik, hogy olyan borzasztó fontos emberek, hogy adok a véleményükre.
2020. márc. 15. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
96%

Szóval csak hogy mi nem igaz abból amit írtál:

- ez nem egy új dolog

- nem leszek rondább tőle

- nem minden lány sminkel, 100-ból 95 sem

- nem fedi el az arcomat

- nem öregíti a bőrt

- nem kell mindenkinek mindig sminkben lennie

- van olyan férfi akinek tetszik.


Innentől nem igazán van alapja a kérdésnek, de ha arra vagy kíváncsi hogy miért sminkelek, azért mert nekem tetszik.

2020. márc. 15. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
Tehát ti is egyetértetek abban, hogy a férfiak számára a smink visszataszító. Akkor csak azért sminkeltek, hogy magatoknak tetszetek és jól eső érzés. A zuhany alatt énekelni is jól eső érzés, mégsem terrorizálom vele az utca emberét. Márpedig a sminkkel magukból szörnyszülöttet varázsoló nők pont ezt teszik.
2020. márc. 16. 07:50
 5/21 anonim ***** válasza:
94%

nem, te a szimpla létezéseddel terrorizálod a világot.

senkit nem érdekel az agybajod, nem te vagy a világ közepe, csak képtelen vagy feldolgozni, hogy nem számítasz.

amúgy az igazi, kultúrált férfiak, akiknek volt gyerekszobájuk, épphogy nem véleményezik más emberek kinézetét, szokásait.

2020. márc. 16. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
91%

Komoly gondok lehetnek veled ha ennyire megvisel hogy egy nő sminkeli magát.

Pl.az én páromnak tetszik az ahogy sminkelek, ugyhogy ne nyilatkozz minden férfi nevében.

2020. márc. 16. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
89%
húgom párjának meg pl. pont nem tetszik, hogy húgom sminkel, de nem pofázik bele, mert tudja, hogy az nem az ő arca, hanem húgomé, vagyis az ő integritása, senkinek semmi joga beleszólni hogy mit csinál vele.
2020. márc. 16. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
83%
De nem azért megyek az utcára, hogy jóváhagyd a létezésem.
2020. márc. 18. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:

Én minden nap sminkelek, és elég népszerű lánynak tartom magam a férfiak körében. Aki intelligens, azt a smink nem fogja eltaszítani, nem ítélkezik ilyen alapján. Ízlésesen, szépen csinálom. Jobban érzem magam, ha szépen ki vagyok sminkelve. Aki pedig boldogabb a bőrében, az szinte sugárzik, szebb.


Érthető, hogy neked van egy ilyen mániád, és valamiért nagyon elutasító vagy a sminkkel... rengeteg lány van, aki nem sminkel. Válogass közülük. Engem nem zavar, ha valakinek nem tetszik a smink, de a te megnyilvánulásod undorító. Éretlen vagy, lekezelő, felszínes és bunkó. Ahelyett, hogy ilyen külsőségeken fennakadsz inkább kicsit a jellemeden javíthatnál.

2020. márc. 25. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
utolsó: Minden nap sminkeled magad. Oké. a te dolgod egészen addig amig nem mész ki vele az utcara, ahol nekem kell visszatartanom az öklendezésemet a látványodtól.
2020. márc. 25. 22:45
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!