Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Mért kell sminkelni, ha...

Twlinda kérdése:

Mért kell sminkelni, ha rondább leszel tőle, mint alapból?

Figyelt kérdés
Manapság minden lány sminkeli magát. 100ból 95 biztos. A smink elfedi az arcod és öregíti a bőrt a sok idegen anyag. Ki találta ki, hogy ez jól néz ki és mindenkinek mindig sminkben kell lennie? Mi értelme van ennek az őrületnek? Van olyan férfi, aki felizgul a sminkre vagy tetszik neki? Nem hiszem, hogy van ilyen.
2020. márc. 15. 13:10
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
Elöször is nem a te tiszted eldönteni ki mit csináljon, én is sminkelem magam 16 vagyok most, és suliba is rendszeresen sminkelek, mert így érzem jol magam,mostanában nem sminkelek, szóval smink nélkül is megvagyok, és meglátom magamban a szépet, de a sminkel kiemelem ami szép rajtam a szemem, szám, és ha nem pihenem ki magam elfedem egy kis sminkel, önkifejezés is, hiszen elárulja hogy csajos vagyok és milyen az izlésem.
2020. jún. 4. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!