Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Mért kell sminkelni, ha...

Twlinda kérdése:

Mért kell sminkelni, ha rondább leszel tőle, mint alapból?

Figyelt kérdés
Manapság minden lány sminkeli magát. 100ból 95 biztos. A smink elfedi az arcod és öregíti a bőrt a sok idegen anyag. Ki találta ki, hogy ez jól néz ki és mindenkinek mindig sminkben kell lennie? Mi értelme van ennek az őrületnek? Van olyan férfi, aki felizgul a sminkre vagy tetszik neki? Nem hiszem, hogy van ilyen.
2020. márc. 15. 13:10
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
Van egy olyan érzésem, hogy trollkodás a kérdés. Ennyire ostoba nem lehet senki.
2020. márc. 26. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:

Ha netalántán komolyan gondolod amit írsz, őszintén mondom keress segítséget. Pszichológus vizsgáljon ki, mert nagyon súlyos állapotban vagy.


Ha csak provokálni akarsz, akkor is azért elgondolkoznék a pszichológuson, hiszen az sem normális, ha neked ez okoz örömöt.

2020. márc. 26. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
Amúgy pont a kérdező fajta emberek szoktak mutogatni a no makeup sminkre, hogy a sminkeletlen nő a legszebb...
2020. márc. 26. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:

Miért nem lehet elfogadni a véleményemet? A smink megtestesít mindent, ami egy nőben rossz lehet. A smink hazudik. A smink természetellenes. A smink kifejezetten elcsúnyítja a nőt. A sminkkel a nő többnek akar tűnni, smemmivel nem lesz több.A smink hamis magabiztosságot ad.


Ugyanolyan vizuális szennyezès, mint a szétplasztikázott fej. Rossz èrzès az kisminkelt nőre ránézni, főleg napfényben.



Persze már megszoktam, mint ahogy a csöveseket az utcán, de attól még mind a kettő nagyon nyomasztó.

2020. márc. 28. 08:00
 15/21 anonim ***** válasza:
Miért nekünk kell elfogadnunk a te véleményedet, és nem neked a miénket?
2020. márc. 28. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:

Itt nem azzal van a gond, hogy van egy véleményed. A gond azzal van, hogy túlságosan frusztrál téged egy ilyen kis apróság. Nagyon sekélyes kis személyiséged lehet, ha rád ekkora hatással van, hogy ismeretlen emberek hogyan néznek ki.

Ráadásul a véleményedet tényként adod elő, lekezelő, undorító stílusban. Sértegetsz embereket, akik semmit nem ártottak neked.


Ez tényleg nem normális. Ez nem csupán egy vélemény. Nekem meg a tetoválások nem tetszenek... de nem undorodok a kitetovált emberektől, semmi előítéletem nincs velük kapcsoltban, nem érdekel ha látok egy tetovált személyt a metrón. Nem jegyzem meg egy tetováltnak, hogy nekem nem tetszik, mert nekem semmi közöm a kinézetéhez. Párkeresésnél inkább olyat keresek, akinek nincs, és ennyi. Mert én normális vagyok. Te nem vagy az, súlyos gondok vannak veled.


Szomorú belegondolni, hogy köztünk járnak ilyen emberek, mint te. Akik járnak az utcákon, tele gyűlölettel, feszültséggel, és más emberek kinézetét kritizálják. Hiába írunk bármit, úgysem fogod megérteni, neked valami komolyabb segítségre lenne szükséged.


De ha nem bírod kezeltetni magad, akkor ne járj ki az utcára. Szerintem senkinek sem hiányzik a napjából, hogy egy felszínes, rossz életű idegbeteg teljesen indokolatlanul sugározza felé a gyűlöletet.

2020. márc. 29. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:
Igazából mióta kijárási tilalom van, sokkal nyugodtabb vagyok, hogy nem kell néznem az amúgy szép lányok szándékosan elcsúfított arcát.
2020. márc. 29. 15:11
 18/21 anonim ***** válasza:

Kérdező, neked kisebbségi komplexusod van?

Az ilyesmivel küzdők akadnak fent ilyen apróságokon, ha úgyérzik, ők bármit tesznek, akkor se lesznek jobbak. Vagy esetedben, talán szebbek. Önbizalmat viszont senki sem adhat neked, ha így nyilvánitod ki a véleményed pláne nem.


Egyébként én nem sminkelek gyakran mégis szépnek tartom az igényes sminket, kiemeli a nőiességet.Nem kell túlzasokba esni. Egy kis smink nagyon sokat dobhat az önbizalmunkon is, ahogy már valaki írta. Akkor pedig ragyogunk és nincs nálunk szebb. :)

2020. ápr. 14. 03:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Én férfiként nem szeretem a sminkelt arcot, de ez az én agymenésem. Emiatt megszólni, vagy elutasítani senkit nem fogok, csak szimplán nem szeretem.
2020. ápr. 24. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim válasza:

Remélem ez a kérdés csak trollkodás, tény vannak lányok akik csúnyán sminkelnek, de egy idő után mindenki belejön. Szerinted mi csak azért csináljuk, hogy valakinek tetszen, miért csak magadra gondolsz? Amindenki úgy néz ki ahogy akar.

Én hobbiból is csinálom itthon mert ÉLVEZEM. Nem azért mert igy vagy ugy néz ki. Ha ilyeneken akadsz fent, kissebbségi komplexusod lehet szerintem és fordulj szakemberhez. Fogadd el, mindenki más, úgy sminkel ahogy akar. :)

2020. máj. 7. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!