Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Megőrült a barátnőm? 20 ezer...

Megőrült a barátnőm? 20 ezer Ft értékben rendelt rúzsokat.

Figyelt kérdés
Beruházott nyx rúzsokból,mert most akciós volt, és ingyenes szállítással, és a végösszeggel az alapárhoz képest 7 ezret spórolt. De mi a fenének ennyi? hogy lehet vkit kigyógyítani a sminkmániábóL?
2021. ápr. 10. 23:48
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Mi bajod? Ő pénze. 7 éve élek együtt egy sminkessel, alap hogy havonta jön minimum ekkora összegben rúzs. A többit már nem is említem. :D Megmutattam neki ezt a kérdést, azt üzeni, a NYX jó. :D

Az még nem sminkmánia, hogy egyszer rendelt egy ilyet, gondolom nem naponta szokott... És van több szín is, azért kell ennyi. Jól tette, hogy kivárta az akciót.

2021. ápr. 11. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 Pitegamer válasza:
67%

Nem lehet. Vagyis nekem nem sikerül. Anyámmal ugyanez van, csak cipőkkel és táskákkal. Csak azt veszem észre,hogy havi kétszer csenget a postás.

Mindenesetre nem őrült meg és ha ez az első eset, lehet nem is fog rászokni a rendelgetésre.

2021. ápr. 11. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 Miss Endzsi ***** válasza:
100%
A nyx jó márka, inkább örülj vele együtt.
2021. ápr. 11. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat, megnyugtattatok! :-D


Igaz, ő nem szokott gyakran rendelni, de rúzsokból azért már felhalmozott párat az évek során, bár ő azt mondja, el fogja mindet használni, meg tényleg mindig rúzsozza magát, szóval szerintetek ha a mostani rendelésen kívül van 10 rúzsa az nem beteges?

2021. ápr. 11. 01:13
 5/13 A kérdező kommentje:
Azért félek ettől, mert az előző barátnőm shopping mániás volt.. Igaz, hogy a jelenlegi utál vásárolni boltokban,csak a drogériákat szereti, de most megígérte, hogy nem lesz függő, mondta,hogy rúzsok terén kicsit az, de tényleg neki nagyon jól áll mindenféle szín, szóval ja, remélem nincs gáz. :D
2021. ápr. 11. 01:15
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
nem beteges, ha telik ra neki. en is szoktam ennyiert, meg mrg tobbert is rendelni sminkeket.
2021. ápr. 11. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 Pitegamer válasza:
100%
Szerintem akkor nincs baj, ha ismeri a határokat. Amit szerintem a te esetedben tényleg ismer.
2021. ápr. 11. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
A te pénzed? Ha nem, akkor no para. Biztos te is költöttél már valami felesleges marhaságra.
2021. ápr. 11. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Mindenkinek van valami mániája, biztosan te is kiadsz pénzt olyan dolgokra ami nem létkérdés. Hagyd élni, láthatóan boldog a rúzsoktól, ne sajnáld tőle.
2021. ápr. 11. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 Miss Endzsi ***** válasza:
0%
A hónapban most költöttem el 79 ezer forintot, egy forgószékre 42-ért, a többi pedig aliexpresses dolgok beszerzése a vám előtt:D Minden hónapban rendelek magamnak valami extrát az új szobákhoz, ami nem létszükség(most egy kristály csillárra gyűjtök), inkább minőségibb dolgokat veszek, amik időtállóak, a nyx rúzs is ilyen, megéri belefektetni, ha akciós.
2021. ápr. 11. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!