Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Megőrült a barátnőm? 20 ezer...

Megőrült a barátnőm? 20 ezer Ft értékben rendelt rúzsokat.

Figyelt kérdés
Beruházott nyx rúzsokból,mert most akciós volt, és ingyenes szállítással, és a végösszeggel az alapárhoz képest 7 ezret spórolt. De mi a fenének ennyi? hogy lehet vkit kigyógyítani a sminkmániábóL?
2021. ápr. 10. 23:48
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%

Biztos neked is van hobbyd, amire pénzt költesz.

Párom imád játszani gépen. Nagyon jól feltuningolt gépe és tartozékai vannak. Emelett épp egy régi autót újít fel.

Most én is kezdjem szapulni?! :D

Azt csinál amit akar.

Én meg cipő bolond vagyok.

2021. ápr. 12. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim válasza:
Nem őrült meg, lányoknál ez normális. Ha megteheti és ez boldogítja, hadd vegye. Főleg, ha tényleg használja is őket és így örömet okoz neki, nem csak a polcon állnak, akkor ne sajnáld tőle. :)
2021. ápr. 28. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Tényleg használja szerencsére, napi szinten, többször is. :) Még sosem dobott ki sminkterméket, szóval megértettem mindent, és köszönöm a segítő válaszokat!!
2021. ápr. 28. 21:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!