Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Csak én gondolom, hogy csunya...

Csak én gondolom, hogy csunya a tetovállás lányokon vagy vannak mások is akik így vélekednek?

Figyelt kérdés
csak én gondolom anak csunya anyi lányt látok mindekin egy egy tetoválás van olyan taszíttó tud lenni főleg egy nőn arra nem gondol ,hogy örökre ott marad olyan visszataszító tud leni főleg agyon kenyvne komolyan mondom !!!

2019. okt. 28. 19:10
1 2 3 4 5
 11/44 Sunshinedoll ***** válasza:
90%

Mások meg gyereket szülnek, mert hátha az majd összetartja a sz-r házasságát, pedig az is örökre szól és még drágább is.


Kinek mi :)

2019. okt. 28. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/44 A kérdező kommentje:
egy aprob helyísárási probléma nem okoz gondod ám a teotválásra visztérve régen a baszisták tetováltatták magukok ma meg már minden lányon vilant már hogy fog kinézni öregkorban vagy mikor orvoshoz megy valaki akkor milyen visszatsszít´=o lesz sajnos kár hogy sok fiatal lány elcseszi a testét a szoláriumról ne is beszélve mert az oztán szülhet vita kérdést
2019. okt. 28. 20:42
 13/44 anonim ***** válasza:
91%
Bekötötték a tanyára a netet?
2019. okt. 28. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/44 anonim ***** válasza:
95%

Tetovalt no vagyok, nincs mentalis betegsegem teljesen ep elmeju vagyok (rolad ez mar nem mondhato el) szerencsere van ferjem de bottal se piszkalnek olyat, aki egy szot sem tud leirni ezen felul mast a kulsosegek alapjan itel meg es el.

Mi lenne ha a sajat testeddel foglalkoznal es nem maseval? Elhiszem, hogy szar az eleted de a fusztracioid egy orvossal kezeltesd ne egy forumon egesd magadat.

2019. okt. 28. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/44 A kérdező kommentje:
miért mivel égetném a foromun magam szerintem undoriítona gustustaln ha egy nő ki van tetoválva mint egy baszista ugy néz ki csunya is szerintem hogy fog kinézni öregen majd arra nem gondol senki sem meg is bánhassa az illető jó mindekinek saját dolga mivel festi el magát csak egy kéréd volt de szerintem sokan eggyetérntenek velem
2019. okt. 28. 21:49
 16/44 anonim ***** válasza:
91%
Csak akkor zavar,ha a tetkó kókler munka.Láttam szép nőt ronda tetkóval,hát elrontotta az összképet,de láttam olyat is,hogy igazán dekoratív minták nagyon feldobták a hölgyet.Úgy nézett ki,mintha maga a lány festővászon lett volna,rajta csodaszép munkákkal.Na az nagyon tetszett,mert ritkán látok kidolgozott,minőségi munkát(na meg egyedit).
2019. okt. 28. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/44 anonim ***** válasza:
95%

Szerintem az az undorítóan gusztustalan, (csak hogy a te szóhasználatoddal éljek), ha valaki annyira nem igényes magára, hogy megtanuljon - ha helyesen nem is - de legalább értelmesen írni...én a helyedben inkább ezzel foglalkoznék, nem másokkal, mert ez igencsak szégyellnivaló..


Biztosra veheted, hogy egy normális nőt sem izgat a véleményed, mégis hogyan lehetne komolyan venni téged, mikor kódfejtőt kell hívni ahhoz, hogy rájöjjek mit hánytál-vetettél ide :)

2019. okt. 28. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/44 anonim ***** válasza:
89%
Mi lesz oreg koromban? Semmi. Megoregedek, rancos leszek es ossze aszalodott, igen a tetkoimmal egyutt. Es? Teged ez miert zavar? Te ettol rosszabbul alszol? Te ettol eret fogsz vagni? Normal esetben nyilvan nem. Mert egyebkent, nekem meg nem tetszenek a buta es itelkezo emberek megsem irok ki errol kerdest :/ ((Pedig sokan egyet ertenek velem))
2019. okt. 28. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/44 $$$$$ ***** válasza:
23%
Hát szerintme meg minnel több tetovallas van egy lányon annál jobb. Nekem nagyon tetszik. Bár en nagyon tetovállás mánias vagyok. De az elsővel nem ertek egyet . Mert en rengeteg embert ismerek es egyiket se zavarja ha egy lányon van tetkó. A legtöbb embernek nem tetszik különös keppen mint nekem de nem is tartja kizáró oknak. De sok olyan barátom is van mint en aki imadja a tetkokat(nekem is van es lesz is meg) . És hat ők is ugy vannak bele hogy minnel több van egy lányon annál jobb. Bár barátnőmnek meg nincs és így is nagyon szeretem és senkiert nem hagynam el akarmenyi tetkoja i s van az illetönek es akarmennyire is tetszik. Mivel baratnőmet nem csak a külsője miatt szeretem hanem mert egy csodállatos kefves megértő lány. Ami többet számit a tetkóknál. (De azért szerencsere szeretne nem is egyet.)Tehat nem elvárás de szerintem nagyon sokat dob egy emberen.
2019. okt. 29. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/44 anonim ***** válasza:
7%
szerintem meg semmi ertelme a tetovalasnak.minek ?orulok a telnek mert nem latom a sok kitetovalt embert a hideg miatt ez egy mulo divat,amit meg sokan fognak takargatni kesobb,en utazok vilagot latok,elem az eletem tattoo nelkul,akinek meg tetszik koltse ra a penzet.
2019. okt. 29. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!