Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Csak én gondolom, hogy csunya...

Csak én gondolom, hogy csunya a tetovállás lányokon vagy vannak mások is akik így vélekednek?

Figyelt kérdés
csak én gondolom anak csunya anyi lányt látok mindekin egy egy tetoválás van olyan taszíttó tud lenni főleg egy nőn arra nem gondol ,hogy örökre ott marad olyan visszataszító tud leni főleg agyon kenyvne komolyan mondom !!!

2019. okt. 28. 19:10
1 2 3 4 5
 21/44 anonim ***** válasza:
86%

Nem csúnya a tetkó egyik nemen sem.Mindenki azt csinal a testével amit szeretne, nem hinnem, hogy épelméjű ember ugy eli az életet, hogy "uh ezt nem csinálom meg mert lehet a Hősök terén szembe jon majd egy néni es nem fog neki tetszeni"

Őszintén, kit erdekel?

Amugy meg nem tudom mi az a b betűs szo amit irkalsz, mar percek ota próbálom megfejteni de nem megy.

A billentyűzeted meg nem hibás csak te logtal el nyelvtan óráról miután sokkot kaptal egy tetkos csajtol suliba menet

2019. okt. 29. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/44 anonim ***** válasza:
54%

Kedved Kérdező!


A gondolataiddal nem vagy egyedül, vannak, akiknek nem tetszik. Megoldás: Ne nézz oda. Ha nagyon látszik, akkor ne bámuld, ne törődj vele. Ő baja, ő dolga, nem a tied.

Továbbá:

Igaz, hogy internet, meg modern világ, de a tetoválással való önkifejezés, öndíszítés ugyan úgy a modern kor részei, mint az internet és az okostelefon és a helyesírás teljes hiánya. Nem mindenki tud helyesen írni, de nem mindenki tetovált. Bizony, akad, aki nem gondol bele, de ő majd megunja, takarja, vagy leszedeti. Saját bőrén tanul. Az igényes és szép tetoválás pedig művészileg elismert eszköz, olyannyira, mint egy híres-neves tervező által készítetett ruha, kiegészítő, frizura, et cetera.

Lehet, hogy csak régimódi a gondolkodásod, lehet, hogy a nevelésed miatt gondolod, lehet a környezetetből adódóan. Nem mindenkinek tetszik és nagyon sok nem tetovált lány van, aki ugyan úgy prostitúcióval keresi a kenyerét (és nem csak a Gubacsin álló "hölgyekre" célzok, hanem a sokmilliót kereső luxusokra is).

Szóval kinek a pap, kinek a ministránsfiú. Szokj meg, vagy szökj meg itt is fenntáll, vagy ne menj többé utcára, ha magadban nem megy az, hogy ne erre gondolj. Ne a külsőt ítéld meg, mert az alapján, hogy csillog, attól még rothadhat is az alma, de lehet, hogy a nem túl szép a legfinomabb.

Remélem érthető.

2019. okt. 29. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/44 A kérdező kommentje:
Hát jah meg kellene probálni helyesen ínri ez csak vita kérdés én ugy gondolom valakinek tetszik valakinek nem
2019. okt. 29. 10:16
 24/44 anonim ***** válasza:
74%

A csúnya tetoválás mindenkin csúnya, a szép mindenkin szép. Szerencsére a legtöbb tetovált ember aszerint dönti el mit varrat hogy neki mi tetszik, nem pedig aszerint hogy nekem.

Viszont azt áruld már el hogy pontosan milyen billentyűzethiba javítja az látszik-ot láccik-ra és a rasszistát (ha jól tippelek) baszistára, mert egyszerűen nem bírom megfejteni :D

2019. okt. 29. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/44 A kérdező kommentje:
sajnálom tul gyorsan írtam baszistát akartam írni
2019. okt. 29. 12:14
 26/44 A kérdező kommentje:
csunya és kész valkinek teccik valkinek nem ,de szerintem mehetnek a lányok egyensen halowenra teljesen természetelenes hogy valaki széttetoválhatja magát még azt mondom hogy olyan tetovállás ami lemosható vagy hasonló de egész életre szól meg is bánhassa az illető a többiről nem is beszélve
2019. okt. 29. 12:53
 27/44 anonim ***** válasza:
73%

Azigen.:D

Komoly iraskeped van, nem is szannek rad idot de ugy dontottem felteszek egy kerdest. Tehat szerinted oreg korban irto ronda lesz egy tetovalas... abba belegondoltal mar hogy idoskoraban egy ember tetkoval es anelkul is rancos es szottyadt lesz? Mutass mar egy idos embert aki meg jol nez ki, na ugye hogy nincs ilyen? Mindenkin lesznek rancok es igy se ugyse fog az jol kinezni, hat ha meg van ott egy kis tinta is? Nem az a baj hogy van velemenyed hanem hogy leirod a tetsziket ket c-vel es tarsai. Leegeted magad mert irni sem tudsz helyesen. Innentol kezdve mindegy mi tetszik mert ez az igenytelenseg az irasoddal kiveri a biztositekot, remelem eloben nem ilyen szinten tarsalogsz.

De a temahoz visszaterve, nezz a googlen kepeket idos emberekrol, aztan nezz idos kitetovalt emberekrol. Egyik se sokkal szebb mint a masik.

2019. okt. 29. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/44 A kérdező kommentje:
Hát eleve a megejelenés már az taszíttó azért igen is vannak idős emberek akik jól tartsák magukat de a tekoval főlega nők ismét viszaugránék a témához hogy a börtönbe volt divat olyan j=ott aze geséz a helyesírásom pedig lehet rosz de a tekosse külöb az biztos . ám nem vetem meg mert igen is vannak olyanok amik fedezik a személyiségjegyetek mert igen is vannak szépműivészeti dolgok amig igen is kreatívak és kiemelkedőbbek a többinél
2019. okt. 29. 15:01
 29/44 anonim ***** válasza:
82%

El vagy tevedve. Az irasodrol sut az igenytelenseg, tetovalt vagyok, de legalabb muvelt...tarsalogni se birnek olyannal aki olyan szinten van, hogy "teccik" es tarsai. Igy a vitat itt le is zarnam, egy dolgot jegyezz meg, embert nem itelunk kulso alapjan-mas eletevel meg nem foglalkozunk mert ezt azok teszik akik meg vannak szomorodva (hatha igy erted, lealacsonyodva a te szintedre) vagy irjam azt,

Bortalmas a hejesirasod kezeltesssed magad orvosal natyon gyorssan mer amugy ety vilqgi nyomorekent gondolkodol. (Hu mennyire fajt nekem igy irni....)

2019. okt. 29. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/44 A kérdező kommentje:
Ht figyeljd mindekinek más a szép érted valakinek ez valkinek az nekem nem teccika tetovált nő
2019. okt. 29. 15:59
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!