Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Csak én gondolom, hogy csunya...

Csak én gondolom, hogy csunya a tetovállás lányokon vagy vannak mások is akik így vélekednek?

Figyelt kérdés
csak én gondolom anak csunya anyi lányt látok mindekin egy egy tetoválás van olyan taszíttó tud lenni főleg egy nőn arra nem gondol ,hogy örökre ott marad olyan visszataszító tud leni főleg agyon kenyvne komolyan mondom !!!

2019. okt. 28. 19:10
1 2 3 4 5
 41/44 anonim ***** válasza:
58%

#40 te tényleg azt hiszed csak és kizárólag ezért varrat valaki? Abba esetleg belegondoltál hogy egy emlék megörökítése vagy, urambocsáss, TETSZETT nekik a minta annyira hogy azt mondták "igen, ezt elhordanám magamon úgy 60-70 évet" vagy bármi más indok? Te ruhát is azért veszel mert "igen ez tökéletesen kifejezi belső vágyaim és érzékeny személységem" vagy mert "ja, ez tetszik és jól mutatna rajtam, illik hozzám".

És most mindenki! Minden ember szabadon lehet hülyeeee. Csak ezzel te már visszaélsz.

2019. nov. 7. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/44 A kérdező kommentje:
igen ezért is irigylem aki valmilyen emlék vagy amit valki jelképez met az ahogy a komentelő írta megmarad az ármaszünetben nem veszik el a memoriakárytáról vanak igen is szép és egyedi művészi tetkok is AMIK ABSZTRAKTOK VALMI AMI JELKéPEZ VALMIT éS SZELLEMISéGE ANAK AMIT áTéLT
2019. nov. 8. 12:16
 43/44 anonim válasza:
100%
Én lányként szeretném ha az egész testem ki lenne tetoválva számomra fontos motívumokkal. Még nincs tetkóm de már az elsó tetkóimat elterveztem már rég és számomra mindegyiknek van jelentése.
2019. nov. 20. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/44 A kérdező kommentje:
iruigylésre méltó vagy mert minden ami jelképez valmit megkül=omböztet minket a személyiségünktől egyfajta öntudatot ad tetovállás akár egy szobor egy makett valami amire felkel nézni és jelentések arról aztán lehetne nyitni egy kül=on fejezetet
2019. nov. 20. 20:52
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!