Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Láttam kisújszállási strandon...

Láttam kisújszállási strandon egy helyes, pirosgatyás srácot. Hogyan találjam meg?

Figyelt kérdés
Én is járok ki úszni, és ott 'találkoztunk'. 2x láttam már, és így mosolyogtunk meg stb. nagyon aranyos.:) de a nevét vagy a számát nem mertem elkérni, meg nyomulósnak se akarok tűnni. ha valaki ismeri vagy valami, segítene?:) LÉGYSZI!!! (nem kell oltogatni, proletár emberek véleményére sem vagyok kíváncsi. köszönöm.)

#ismerkedés #strand #Kisújszállás #kisújszállási strand
2012. júl. 8. 23:15
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
ha flörtöltetek megkérdezhetted volna a nevét. az teljesen normális. nem nyomulós. késő bánat. ha utólag megtalálnád még nyomolósabbnak is gondolna, mintha elkérted volna a számát, mert mégis mennyit kutathattál utána...
2012. júl. 8. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
bah.:| jó akkor mostantól sokat járok arra a strandra.:D
2012. júl. 8. 23:58
 13/16 anonim ***** válasza:
Harmadik vagyok, a 11-es pedig nem én vagyok:D Szóval mi volt az a flört pontosan?
2012. júl. 9. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim válasza:

helyes pirosgatyás fiút én is elfogadnék :))


29 F , bp

2012. júl. 10. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
csak így mosolyogtunk meg nemtudom..:D
2012. júl. 12. 20:01
 16/16 anonim ***** válasza:
de kicsi a világ:D:D:D én kisújszállási vagyok, de sose gondoltam hogy itt találkozok egy ide vonatkozó kérdéssel:DD bocsi, ennyiből nem tudok segíteni pedig biztos tudnám kiről van szó, főleg ha kisúji :D
2012. júl. 17. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!