Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Szerintetek botorság, ha csak...

Szerintetek botorság, ha csak olyan fiúval szeretnék párkapcsolatot, akinél már egyből azt érzem, h igen, ő kell nekem?

Figyelt kérdés

Ez nem gyakran fordul elő, szóval még nem is volt barátom.. de én nem hiszek az ilyen miért ne adhatnék neki egy esélyt dologban. Ha nem érzek semmit, akkor miért próbálkozzak? Ti hogy vagytok ezzel?

19/L :)



2012. dec. 7. 19:10
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

dehogy is, de két esélyes a dolog. vagy nem találsz ilyet, vagy nagyon későn.

de igazából te csinálod jól. :-)

remélem hamar megtalálod, akivel ezt érzed. :-)

2012. dec. 7. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

De aranyos vagy:)

Hát én így érzem, és nem is tudnék olyannal összejönni, akivel nincs meg az a bizonyos szikra.. bztosan nem érezném jól magam. Csak tudod, szokták mondani,h majd kialakul, meg hogy megszeretem.. ááá, ez nekem így nem tetszik:)

2012. dec. 7. 19:18
 3/13 anonim ***** válasza:
ha nem ismered és idegen az illető akkor nem is érezhetsz semmi különösebbet max vonzalmat..
2012. dec. 7. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Én ugyan ilyen vagyok csak fiú,de 22 évesen még nem sikerült olyan lányt találnom,aki annyira nagyon érdekelt volna.

De egy esélyt szerintem mindenki megérdemel.

2012. dec. 7. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Utolsó, hogy érted,h egy esélyt mindenki megérdemel?

És milyennek tartod magad? Vagyis te, mint egy ilyen téren hasonló gondolkodású fiú egy csendes, visszahúzódód, aranyos fiú vagy, vagy..?

2012. dec. 7. 19:56
 6/13 anonim ***** válasza:
Én úgy vagyok vele, hogy kétszer szerettem bele igazán valakibe, az utóbbi még a mai napig tart már évek óta. Egyiküknél sem éreztem legelőször igazán semmit, lassan alakult ki. Sőt, egyik először inkább ellenszenves volt.
2012. dec. 7. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

mindenki más, én is ilyen vagyok mint te

megpróbáltam a "nem jön be szegény, de adjunk esélyt" -dolgot, nem egyszer, kb. vagy 40 elfuserált randi lett a következménye (nagyjából 30 pasival)

nem szerettem beléjük később sem, nem nyűgözött le a szuper vagy nemszuper személyiségük, nekem ehhez kémia is kell, hogy külsőre is tetszen a pasi (nem modell, meg sztártípusú szabályos arcokra bukok, de valami, ami megtetsszen benne. pl. imádom a hatalmas, világosbarna szemeket)

na és nem működött, csak csalódások sora ért

annyi, hogy az egyik sráccal a sok közül jól elökörködtem és megmaradtunk ilyen ivócimbinek, meg lelkisegélynek a másik nem kérdéseiben.

szóval, rakat időt megspórolsz azzal, ha nem adsz esélyt az összesnek, aki szembejön veled.

én esélyt adtam a sok marha nagyokos, mindenkinél többet tudó barátnő, meg szakkönyv, meg pszichomókus hatására, aztán ugyanott vagyok, ahol eddig: nincs pasim, és tökjól el is vagyok nélkülük

2013. máj. 5. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Mindenki így indul neki. De ha így lenne annyi de annyi élménytől fosztanád meg magad, és olyan unalmas lenne az életed, hogy azt nem bírnád elviselni.


Inkább élj, mint ábrándozz örökké

2013. máj. 5. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Csak azért, mert nem megyek el randizni "akárki"vel, meg nem megyek bele olyan kapcsolatba, amit én nem szeretnék, megfosztom magam élményektől? Tényleg így gondolod?

Lehet,h ábrándozásnak számít,h inkább kivárom az illetőt, akivel tényleg boldog lehetek, mint hogy addig próbálkozzak olyanokkal, akik nem hoznak lázba...

2013. máj. 6. 12:04
 10/13 anonim ***** válasza:
Akik nem hoznak lázba azokkal minek próbálkozol? De ha elhajtasz mindenkit élből, ne csodálkozz.
2013. máj. 6. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!