Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogyan tudnék bekapcsolódni...

Hogyan tudnék bekapcsolódni egy baráti körbe?

Figyelt kérdés

Itt nem nőkről van szó, hanem fiatal férfiként inkább ilyen bandázás, hétvégi piálgatás érdekelne. Gondolom utána jönnek a csajok is. Nem vagyok már mai gyerek (24 éves), mert a régi barátok, haverok szétszóródtak. A kollégák vagy távol élnek tőlem, vagy nem igazán az én tárasságom, van aki pl. csak munkáról beszél.

Az pedig, hogy ismeretlen lányhoz mentem oda totál befuccsolt. Nem érdeklődik, nem keres, vagy foglalt, vagy inkább él egy húzós kapcsolatban, minthogy váltson. Buliba, moziba egyéb helyre egyedül nem megyek, mert hü..ek néznek. A hobbim pedig összeköt másokkal, de az is csak sajnos a hobbi szinten, vagy már megszoktam a magányos farkas szerepet benne. Senkinek nincs ideje rám a haveri körből, mert már barátnője van, vagy pedig kialakult egy másik baráti köre. Nekem pedig ez a kicsit mindenkivel jóban vagyok, de kevés igazi barátom van dolog miatt nem lett túl sok életre szóló haveri, baráti köröm sem az egyetemen, munkahelyen. Ha van is, akkor a távolság és különböző életvitel teljesen máshová visz. Már mondjuk gyereke van, felesége, barátnője, vagy jól kijön mással én meg ejtve vagyok!

Én viszont nem akarom, hogy dolgozok 5 napot és utána hétvégén nem csinálok semmit, csak egyedül vagyok...

Így viszont elsorvadok és tök antiszocinak vagyok beállítva és egyedül tengetem le az életem. Pedig jól kijövök másokkal, tanult értelmes és sokmindenben benne lévő srác vagyok.



2013. márc. 9. 23:09
 1/8 anonim ***** válasza:

A válasz engem is érdekel, hasonló cipőben járok én is.

F/19

2013. márc. 9. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Neten talán össze lehet kovácsolni egy ilyne csapatot, ha jól kevered a kártyát... Én is benne vagyok egy ilyen kezdeményezésben, de itt konkrét alapelv alaján gyűltünk össze, így ez egyedi eset - és lehet meghal az ötlet hamar.
2013. márc. 9. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
hasonló cipőben vagyok én is, bár ennyire még nem, csak majdnem.
2013. márc. 9. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
#1es vagyok, amúgy én is eljárogatok néha-néha haverokkal ide-oda, de érzem, hogy csak belerondítok az összeszokott baráti társaságukba, ők elvannak egymásnak, én meg kívülállónak érzem magam, a csoporttársaim meg ugye egy koliban laknak és velük is hasonló a helyzet, valami jó kis összetartó csapat kéne, akik rendszeresen eljárogatnak együtt ide-oda mondjuk 8-10 fő.. :)
2013. márc. 9. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekem is a logisztika a legnagyobb gondom.
2013. márc. 9. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Hát nálam most kezd teljesen vészes lenni a helyzet, a legjobb barátom most lécel le Hollandiába.

Nekem meg senkim, tesóm is vagy 500km-re lakik, dolgozik tőlem, akinek meg nője van az meg nem nagyon bulizik, jár el bárhová!

Ez nagyon nagy ördögi kör és így biztos vagyok abban, hogy nem lesz barátnőm sem pl. Jelenleg nem látok kiutat és nem akarok 30éves koromra egy megsavanyodott alkesz, vagy egyéb lecsúszott ember lenni!

2013. márc. 9. 23:53
 7/8 anonim ***** válasza:
Tyűű hát remélem nem fogok ide jutni. Most 17 vagyok és teljesen benne vagyok ebben a körben. Remélem az egyetemen majd tudok szerezni egy baráti kört..
2013. márc. 10. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Hát nem kaptam érdemi választ!

Kedves utolsó! Nekem is volt az egyetemen, de az egyetem az egy nagy olvasztótégely. Ha elvégzed mindenki megy, ki merre lát! A középsuliban mi is bandáztunk és ott is ugyanaz volt, elvégeztük és mindenki ment saját útjára!


Nekem már vagy barátnő kellene, vagy olyan munkahelyi légkör, ahol sok a fiatal...

2013. márc. 10. 17:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!