Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mit csináljak? 15 éves lány...

Mit csináljak? 15 éves lány vagyok

Figyelt kérdés
és van egy fiú az iskolában már régóta tetszik egyszer rá is írtam fb-n azzal h nem tud-e megmondani nekem valamit. És a suliban többször is találkozik a tekintetünk de nem köszönünk egymásnak. én szívesen oda mennék csak úgy hozzá beszélgetni de nem tudom hogy mit mondhatnék.ötletek?(gitározik és gördeszkázik)/azt már kérdeztem h mióta gitározik/ vagy mit csináljak? érdemes megpróbálni???: D

2013. ápr. 1. 19:56
 1/6 anonim válasza:
Kérd meg h tanítson meg gitározni vagy gördeszkázni.
2013. ápr. 1. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Namármost! Most tiszta tapasztalatból fogok beszélni(fiú vagyok). Általában minden második lány ilyen, akinek megtetszem, ezt azért írom le, hogy ne kövesd el azt a hibát amik ők. Általában felvesznek FB-n és MINDEN NAP legalább 2x rámírnak és írják, hogy mit csinálok meg stb. Tehát a lényeg, hogy ne menj az idegeire. Nekem ha megtetszik egy lány, akkor nem úgy szoktam odamenni hozzá, hogy szia, hogy vagy, mit csinálsz? Hanem, kigondolok egy értelmes témát és abból kialakul a beszélgetés. De ha túl kreatív vagy és sok a témád nem kell mind kihasználni :D. A lényeg, hogy ne menj az idegeire, mosolyogj rá párszor ha találkoztok, szerintem venni fogja a jeleket. :)
2013. ápr. 1. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Egyébként ha tetszel neki, ő kéne kezdeményezzen, de ebben a korban még a szégyenlős mindenki :D. Én is abban a korban vagyok, de valahogy nem félek beszélni a lányokkal. Nincs mit veszíteni.
2013. ápr. 1. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Dóczy köszi: ) am nem írok rá minden nap eddig 1x azt is rég.. am oké de nem tudom h mit mondjak mikor oda megyek.. nincs témám: /
2013. ápr. 1. 20:06
 5/6 anonim ***** válasza:
Arra kell gondolj, amit ő is érdekelhet. Igazából nem kell konkrét téma. Sőt jobb ha valami indokkal mész oda. Lehetsz rámenős, de ne nagyon. Például odamehetsz, hogy nem te voltál ezen a versenyen? (mondjuk ez egy hülye példa). De általában az a legjobb, ha a pillanat hevében(nem felkészülten) kezdeményezel beszélgetést. Például egyszer egy lánnyal aki tetszett úgy kezdtem el beszélgetni, hogy a suliba bunyó volt, ugye akkor mindenki odamegy. Kicsit közelebb mentem hozzá és onnan néztem, aztán mondtam valami olyat, hogy milyen bénák, egy másik lányért vertek össze. És akkor mosolygás van. :d
2013. ápr. 1. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
100%
Szerintem nem kell sablon alapján történnie...Légy mindig önmagad, legyél laza és menni fog!!! Ne úgy állj neki, hogy úristen mit mondjak neki, hanem odamész és lököd az arcába..Nem kell túlzásba vinni, csak lazán! Tudod szeret gördeszkázni, akkor azzal kapcsolatban is kérdezhetsz tőle valamit!! :)
2013. ápr. 1. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!