Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Tényleg ez a helyzet?

Tényleg ez a helyzet?

Figyelt kérdés
Ezen az oldalon tényleg a nők 80-90%-a molett hölgy és előnytelen külsejű? Szép, értelmes egyedülálló hölgyek nincsenek itt?
2013. máj. 17. 23:46
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ❯❯
 91/108 anonim ***** válasza:
46%

Mégis belepofázom a filmbe, na meg a popcorn is elfogyott.


"Én csak azt mondtam, hogy aki igazán bölcs ( és nem csak okos), az nem veri nagy dobra, mégha max ponttal is jutott be."


Fel sem hozta volna az egész témát, ha te nem kezdesz el vaktában vagdalkozni, hogy biztos fizetősre járt, meg stb.

Szerintem (ha nem jól gondolom, majd Anas kijavít) arra volt célzás az, hogy max. ponttal került be, hogy ez az állításod nem helytálló, mivel ha elérte a maximális pontszámot, nyilvánvalóan az állam támogatta anyagilag a tanulása költségeit.


"De miután te már abba is belekötöttél, hogy hogyan kéne megfogalmaznom és ki is javítottál, nincs már miért magyarázkodnom, és nem is akarok "


Inkább csak kifogyott a verbális eszköztárad.


"Nem félek az okos nőktől, de megtartom a távolságot, mielőtt kiismerném őket. Felmérem, mert ba....on át mást, de ne engem :)"


Miért lenne egy nő mindjárt másokat "átb@szós" fajta attól, hogy okos?

2013. máj. 18. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 92/108 anonim ***** válasza:

Ha a kérdés pontosítását is két teljesen független kérdésként értelmezzük, akkor szerintem nem történt általánosítás.

A válaszok valószínűleg: Nem; nem; de, vannak.

2013. máj. 18. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 93/108 anonim ***** válasza:
14%

Szánalmas hogy ilyen kérdések ekkora flame wart okoznak egyes emberek miatt csak azért mert nekik savanyú a szőlő


Ez csak egy rohadt kérdés volt,nem kijelentés


Félek belegondolni abba hogy milyen emberek vagytok a valóságban ha már egy ilyen kis hülyeség ennyire kiakaszt titeket

2013. máj. 18. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 94/108 A kérdező kommentje:

Jajj azokra az emberekre, akik az erényeikkel tisztában vannak. :D Általában ott leragadnak és a hibákra már nem jut idő, hogy meglássák. Neked mi a hibád? Be tudsz avatni? Mert gyanítom hibád lehet az, hogy képtelen vagy elfogadni, ha valaki másképp közelít meg egy gondolatmenetet. Én elfogadom az érvelésedet, de vajon te el tudod e fogadni az én mondandómat? Nem igazán, hiszen mindig magyarázod a saját bizonyítványodat is és az én taglalásomat is.

Nekem nem fáj, én örülök, ha értelmes lány akarsz lenni.

De még csiszolni kell kicsit rajta. Mert attól tartok szénné röhögném magam az ágyban Veled, ha benyögnél nekem valami ál műveltséget tükröző retorikát :D

2013. máj. 18. 01:31
 95/108 anonim ***** válasza:
65%

Nem igazán látod az önismeret lényegét, ez valószínűleg összefügg a női elmétől való beteges félelmeddel.


Ha már így nagyon feszegetjük, be tudlak avatni az egyik legnagyobb hibámba: nem az az alapvető problémám, hogy nem tudom elfogadni a véleményedet, mert ettől én még nyugodtan alszom. De mindenáron meg akarom győzni az embereket az álláspontom helytállóságáról. Egyetérteni nem kell vele, csak el kell ismerni. A kettő között van egy árnyalatnyi különbség, amit te valószínűleg nem érzel, lévén, hogy képtelen vagy rá.


Másrészt te nem fogadod el a gondolatmenetemet - még a személyemet sem, pusztán azért, mert nő vagyok? - hanem elkezdtél vagdalkozni, többek között a képzettségemmel. Aztán amikor abba nem sikerült belekötni, most nőiségemben próbálsz megsérteni, miszerint kiröhögnél az ágyban. Ezt a stílust én nem vagyok hajlandó felvenni.


Az én műveltségem nem talmi, de ezt már kitárgyaltuk, nem kanyarodnék vissza. De megnyugtatásodra közlöm: nem szoktam Arisztotelész idézni az ágyban.

2013. máj. 18. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 96/108 anonim ***** válasza:
* Arisztotelészt
2013. máj. 18. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 97/108 A kérdező kommentje:

Jajj, de kis butus vagy Te Anas. Több önismereti tréningen voltam, szakirodalmakat olvastam kezdve Anthony Robbinstól Charles Faulkner-en át a többiekig...miért általánosítasz? :D Témába vágó szó. :)


Inkább te nem tudod elfogadni, hogy van még értelmes srác is a gyiken vagy bárhol, aki fel meri venni Veled a kesztyűt és nem hódol be csak azért, mert van egy metszés a lábad között. :)


Én nem a nőiességedben akarok csorbát ejteni. Nem tudom honnan vetted. Nem a szexuális teljesítményedet fokoztam le, hiszen nem tudom milyen, csak egy kis szarkazmust alkalmaztam, de látom, képtelen vagy rá, hogy megértsd Tündér Bogárkám.

2013. máj. 18. 01:50
 98/108 anonim ***** válasza:
62%

" Több önismereti tréningen voltam, szakirodalmakat olvastam kezdve "


Ő azt mondta, hogy nem érted az önismeret lényegét, amit nem cáfol az, hogy voltál több önismereti tréningen, és olvastál szakirodalmakat, ha a gyakorlatban láthatóan nem tudod alkalmazni azt, amit összeszedtél ezekből az információforrásokból.


"aki fel meri venni Veled a kesztyűt és nem hódol be csak azért, mert van egy metszés a lábad között. :)"


Az egy dolog, hogy fel MERED vele venni a harcot, az pedig megint egy másik dolog, hogy szakadék van a vitakultúrátok között, és nem a te javadra.

2013. máj. 18. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 99/108 A kérdező kommentje:

Szácsöhörrikén a védőügyvéd szerepében. :D

Anas Penelope-ba szerelmes lettem azonnal! :D

2013. máj. 18. 02:00
 100/108 anonim ***** válasza:

Nem általánosítottam, én konkrétan rólad beszélek.

És ezek szerint a szarkazmusról sincs fogalmad.

Ha nem volt szó a szexuális teljesítményemről, akkor miért is kellett a mondatba fűzni, hogy az "ágyban"? A butus és a tündérbogár kifejezésre már ki sem térek, az elmúlt 10 oldalon többször bizonyítottam, hogy egyikre sem szolgáltam rá. Ez is csak vagdalkozás, ezúttal a vitapartner lekicsinylése. Érveid már hosszú oldalak óta nincsenek.


Nem azért kell nekem behódolni, mert nő vagyok. Sosem érvelek azzal, hogy én nő vagyok, nem is szeretem, ha bárki ezt teszi. És egyáltalán: nem is kell behódolni nekem.


Egy dologban viszont kivételesen igazad van: valóban imponál, hogy hajlandó vagy vitázni velem (bár ezt te úgy fogalmaztad meg, hogy nem tudom elfogadni, de ez már apró eltérés a valóságtól). Még akkor is, ha a vitát részedről a félelem ösztönzi és irányítja.

2013. máj. 18. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!