Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Tényleg ez a helyzet?

Tényleg ez a helyzet?

Figyelt kérdés
Ezen az oldalon tényleg a nők 80-90%-a molett hölgy és előnytelen külsejű? Szép, értelmes egyedülálló hölgyek nincsenek itt?
2013. máj. 17. 23:46
 61/108 anonim ***** válasza:
Az emberek miért büszkék a szenvedésikre? Magamat tarottam el, wow.
2013. máj. 18. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/108 anonim ***** válasza:
Csak még mielőtt jönne a szellemes riposzt, hogy úgy könnyű elvégezni az egyetemet, hogy anyuci-apuci a seg.gem alá tolja a BMW-t.
2013. máj. 18. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/108 anonim ***** válasza:
Talán mondjuk azért, mert egy érdem. Sokkal nehezebb úgy egyetemre járni, hogy közben még a saját megélhetésedet is önerőből kell biztosítani.
2013. máj. 18. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/108 A kérdező kommentje:

Anas ettől te semmivel nem vagy több ember, mint az utcai hajléktalan bácsi. Nem a tanulás teszi az embert, mondom én hogy szintén diplomázott vagyok 3 végzettséggel. De nem verem magam erre, hogy milyen pontszámmal kerültem be meg stb.

Egy egoista szakbarbár lehetsz valami idióta tv-nél gondolom :D

2013. máj. 18. 00:58
 65/108 anonim ***** válasza:
Ha az első kérdésre még igen is lenen a válasz, és feltételezzük, hogy aki a kérdező szerint molett és előnytelen külsejű, az a kérdező szerint nem lehet szép és értelmes, egyedülálló, akkor is lehetne ilyen a maradék 10-20%-ban, akik az első kérdésben kimaradtak. Csak úgy mondom!!!!4IV4negyvennégy
2013. máj. 18. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/108 anonim ***** válasza:
Oké, önérzetes és önálló nő vagy, de engem inkább aggaszt a konformizmusod, de persze ki nem szarja le, hogy engem mi aggaszt,
2013. máj. 18. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/108 anonim ***** válasza:
A kérdéseket a kisbetűs kérdésektől számoljuk, a félkövéret most az egyszerűség kedvéért figyelmen kívül hagytuk.
2013. máj. 18. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/108 anonim ***** válasza:
na bumm! végre egy főiskolás csaj aki nem a testének köszönhetően kapott diplomát.
2013. máj. 18. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/108 anonim ***** válasza:
persze, úgy könnyű elvégezni az egyetemet, hogy okos vagy..
2013. máj. 18. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/108 A kérdező kommentje:
Eléggé önérzetes Anas, jaja. Mire fel? Az ilyen "okoskodó" nőkkel vigyázni kell, a papa mondta régen, mikor még élt. Azt mondta, aki okos, az rafinált is. Benned sosem bíznék meg Anas, mert miközben hívnálak telefonon, épp valaki f.szán ülve kortyolnád a kávéd :)
2013. máj. 18. 01:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!