Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Tényleg ez a helyzet?

Tényleg ez a helyzet?

Figyelt kérdés
Ezen az oldalon tényleg a nők 80-90%-a molett hölgy és előnytelen külsejű? Szép, értelmes egyedülálló hölgyek nincsenek itt?
2013. máj. 17. 23:46
 81/108 anonim ***** válasza:

mestengo


észre sem veszed, hogy toposzokat ismételgetsz


és még mi vagyunk a hülyék...

2013. máj. 18. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/108 anonim ***** válasza:
bass*zátok meg a gyikon az általánosítás a politika rasszizmusa! bárhol, bármikor, bármire...
2013. máj. 18. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/108 anonim ***** válasza:
18%

"A női meggyőzés nálam már nem működik, kiképeztem magam a legprofibb szinten abban, hogyan kell az okoskodó nőket leégetni és leszerelni"


Hát akkor velem alaposan befürödtél, de such is fennakadt a rostán.

2013. máj. 18. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/108 anonim ***** válasza:
59%

"A női meggyőzés nálam már nem működik, kiképeztem magam a legprofibb szinten abban, hogyan kell az okoskodó nőket leégetni és leszerelni :D"


Na, akkor gyerünk, próbálkozz! Szereld le Anast! Első sorból, popcornnal fogom síri csöndben nézni, ahogy próbálkozol. :P


GAME ON, skacok...

2013. máj. 18. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 85/108 anonim ***** válasza:
11%
nincs is rosszabb mint egy okoskodó nő... még a végén kiderül, hogy jogász lány :D
2013. máj. 18. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/108 anonim ***** válasza:
100%

nem Kacsa az első okos nő, akit látok kevésbé okos személyekkel "vitatkozni"

nem is értem, hogy miért foglalkoznak velünk

2013. máj. 18. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 87/108 A kérdező kommentje:

Ki kérte számon?

Én csak azt mondtam, hogy aki igazán bölcs ( és nem csak okos), az nem veri nagy dobra, mégha max ponttal is jutott be. Ez jó dolog, de miért emelted ki, ha nem egó fényezés miatt? Érted.


Én nem degradálok senkit, csak kérdeztem valamit és a tapasztalataimat írtam le. De miután te már abba is belekötöttél, hogy hogyan kéne megfogalmaznom és ki is javítottál, nincs már miért magyarázkodnom, és nem is akarok :)


Nem félek az okos nőktől, de megtartom a távolságot, mielőtt kiismerném őket. Felmérem, mert ba....on át mást, de ne engem :)

2013. máj. 18. 01:13
 88/108 anonim ***** válasza:
23%
Nem vagyok jogász, csak egy fütyülő réce. :)
2013. máj. 18. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 89/108 anonim ***** válasza:
7%
Itt már nincs kit leégetni és leszerelni hiszen már az általánosítás definíciójánál elbuktak
2013. máj. 18. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 90/108 anonim ***** válasza:
35%

"el vagy ájulva magadtól, hogy te mennyire képzett vagy csak azért mert végig seggeltél pár év et egy fizetős egyetemen :)"


Ez egy elég egyértelmű számon kérés. Én pedig válaszoltam, hogy nem egyszerűen végigse.ggeltem pár évet, és még annyira sem egy fizetős egyetemen. Nincs szükségem az egom fényezésére, tisztában vagyok az erényeimmel és a hibáimmal is. Azért emeltem ki, mert az érvelés így volt felépítve. De látom, hogy nagyon fáj neked, hogy összeakadtál egy értelmes lánnyal - netán nálad értelmesebbel, és van némi kisebbségi komplexusod emiatt. A távolságtartás meg egyszerű üldözési mánia. Attól, hogy egy nő okos, attól még nem lesz gonosz és számító, ezek nagyon különböző fogalmak.


Hogy visszakanyarodjak a kérdéshez: ugyanezen logika mentén attól, hogy egy nő vékony, még nem lesz szép.

2013. máj. 18. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!