Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Tényleg ez a helyzet?

Tényleg ez a helyzet?

Figyelt kérdés
Ezen az oldalon tényleg a nők 80-90%-a molett hölgy és előnytelen külsejű? Szép, értelmes egyedülálló hölgyek nincsenek itt?
2013. máj. 17. 23:46
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 11/108 anonim ***** válasza:
oké, de a szépség annyira relatív, hogy lehetetlen lenne ez alapján statisztikát csinálni...
2013. máj. 17. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/108 A kérdező kommentje:
Köss már belém mindenben. A szépség alatt az összképet értem. S sok molett nő ugye elégedetlen magával és ez a kisugárzásukon is meglátszik. Morcosak sokan :D 1-1
2013. máj. 17. 23:59
 13/108 anonim ***** válasza:
A szépség rohadtul nem relatív. Ha ez így lenne, akkor nem lenne egyedül a fél ország csupán a megjelenése miatt.
2013. máj. 18. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/108 anonim ***** válasza:
Úgy tudtam eddig, hogy itt csak szűz huszonéves fiúk vannak.
2013. máj. 18. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/108 anonim ***** válasza:

Nem hiszem, hogy azért, mert valaki nem úgy néz ki, mintha a legújabb divatlapból ugrott volna ki, feltétlenül elégedetlennek kéne lennie magával.

Iszonyatosan szomorú, hogy ennyire felszínesek az emberek.

Alapvetően a legtöbb ember azért elégedetlen magával, mert egyszer régen jött vala egy gyökér, aki rámondta, hogy "MÁNPEDIGLEN EZ SZÉP ÉS KÉSZ", és azóta szinte kötelező, hogy mindenki így nézzen ki. Ez van. Nagy ritkán fordul elő, hogy esetleg eljut valaki odáig, hogy rájön, hogy nem kéne feltétlenül beállni a nyájba bégetni.


Egyébként jóval többet számít a fellépés és a kisugárzás, mint maga a külső. Lehet valaki gyönyörű, ha amúgy nem lehet szót érteni vele.


Summa summarum: szánalmas ez a hozzáállás.

2013. máj. 18. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/108 anonim ***** válasza:
A felszínesség a befogadói oldalon mutatkozik meg, ezért az egyén fellépése és magabiztossága mit sem ér, ha a kezdeti, 100 százalékban vizuális alapú pozitív benyomások nincsenek meg.
2013. máj. 18. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/108 anonim ***** válasza:

Ez nem igaz. :)

jaj, te vagy az, 73% :D

2013. máj. 18. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/108 anonim ***** válasza:
A te világodban nem igaz, mert te jól belesimulsz a rendszerbe.
2013. máj. 18. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/108 A kérdező kommentje:

Nézd nem erről van szó. Te most megpróbálod magadat jobb színben feltüntetni, mert beletrafáltam, hogy te is molett vagy és sérti az egódat, hogy a férfiaknak igenis tetszenek a karcsú, csinos nők. Nem bántás, nyugi.

Ennek semmi köze a felszínességhez, pusztán ízlés kérdése szerintem. Nézd rengeteg molett nőt ismerek, akiknek a plafonon vannak az elvárásaik a férfi külsejét és egyben lelki tulajdonságait illetően, miközben ők egy hájas tv-nézők. Miről beszélünk? :) Hahaaha.

Te sem egy jött gyökér révén választod ki a partnered, hanem a saját ízlésednek megfelelően. Különben meg rühellem, ha neten is egy nő csak nyaktól felfelé fotózza magát, mert akkor kapásból leveszem, hogy marhára molett, és ezért nincs róla egész alakos kép. Ez meg társkeresőkön nagy átverés ám.

Igaz, hogy számít a kisugárzás, fellépés, de többnyire azt figyeltem meg, hogy a csinos nőknek jobb a kisugárzásuk, fellépésük, mert nincs bennük egy görcsös elégedetlenség és megfelelési kényszer. Az meg csak a lusta nők dumája, hogy aki igazán szeret, elfogad majd így. Sokan gyerek előtt molettek, kövérek nagyon, mi lesz ha szülnek?

2013. máj. 18. 00:10
 20/108 anonim ***** válasza:
Én szépnek, értelmesnek tartom magam, de nem vagyok egyedülálló. Vagy a 10-20%-ba tartozom, vagy rossz a statisztikád, de ezt meg ki tudná megállapítani? Senkiről nem láttam innen képet, szóval véleményezni sem tudom...
2013. máj. 18. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!