Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Tényleg ez a helyzet?

Tényleg ez a helyzet?

Figyelt kérdés
Ezen az oldalon tényleg a nők 80-90%-a molett hölgy és előnytelen külsejű? Szép, értelmes egyedülálló hölgyek nincsenek itt?
2013. máj. 17. 23:46
 71/108 anonim ***** válasza:

:DDD


Ha Kittiként végezte volna el, akkor leborulnánk előtte.

2013. máj. 18. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/108 anonim ***** válasza:

#58


Bla bla bla bla bla


Mit jelent az a szó hogy általánosítás?

2013. máj. 18. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/108 anonim ***** válasza:
Mégis ki szokott péniszben ülve kávét inni?
2013. máj. 18. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/108 anonim ***** válasza:

Az hogy valaki elvégzett egy egyetemet semmit sem jelent,attól még ugyanolyan hülye lehet mint a többi ember


Magolni és puskázni mindenki tud


Ráadásul nem is egy embert ismerek akik egyetemet végeztek mégis sík hülyék a szakmájukhoz

2013. máj. 18. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/108 anonim ***** válasza:
Az általánosítás, mint szó egy olyan jolly joker kártya, amit bármikor elő lehet venni, ha nincs kedved vitatkozni olyan dolgokról, amik valósak, de számodra kellemetlenek. Így sértetlen marad a kis világod.
2013. máj. 18. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/108 anonim ***** válasza:
Nem igaz, én például nem is tudok magolni. :<
2013. máj. 18. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/108 anonim ***** válasza:

Látom, összefújta a szemetet a szél...


Anas, szard le.

2013. máj. 18. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/108 anonim ***** válasza:
Ja, úgyhogy ez egy ÁLTALÁNOSÍTÁS volt részedről.
2013. máj. 18. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/108 anonim ***** válasza:
44%

"Anas ettől te semmivel nem vagy több ember, mint az utcai hajléktalan bácsi. Nem a tanulás teszi az embert, mondom én hogy szintén diplomázott vagyok 3 végzettséggel. De nem verem magam erre, hogy milyen pontszámmal kerültem be meg stb."


Nem, de azért másokat látatlanba leszólsz, hogy fizetős egyetemre jártak. Aztán mikor kiderül, hogy kur.vára nem, akkor számonkéred, hogy minek hozta fel. Emlékeztetnélek, hogy te kötöttél belém ezen a fronton, én csak megvédtem magam. És amint a mellékelt ábra mutatja, jó nagy kapufát is lőttél ezzel.


Szóval nem mondtam, hogy ettől különb lennék akárkinél. Te vagy itt, aki a külsejük alapján degradál bizonyos embereket. Aki megvédi őket, azt meg automatikusan besorolod ebbe a kategóriába.


Aki fél az okos nőktől, az meg így járt, azzal mint férfival nem sok kezdeni valóm van. De én nem is ezért vagyok itt.

2013. máj. 18. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/108 A kérdező kommentje:

Valamit tegyetek le az asztalra nők, ne csak a szátok járjon, vagy ha már jár, inkább szopjatok vele, annak legalább van értelme :D

A női meggyőzés nálam már nem működik, kiképeztem magam a legprofibb szinten abban, hogyan kell az okoskodó nőket leégetni és leszerelni :D

2013. máj. 18. 01:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!