Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Szeretnék lányokkal haverkodni...

Szeretnék lányokkal haverkodni, barátkozni, de miért nincs lány, aki nem gondolná azt, hogy biztos csak randizni akarok velük? Nincs olyan lány, aki szívesesn barátkozna egy fiúval manapság?

Figyelt kérdés
Sosem tudhatom, hogy egy lány megfelelő-e számomra és jobb barátkozni, mint egyből randizni, meg nagy dolgokra gondolni. Az a baj, hogyha azt írom csajoknak, hogy szeretnék ismerkedn, egyből azt hiszik én már csak egyből járnék velük meg minden, pedig még nem is tudom, hogy megfelelő-e számomra jellemra a csaj, nem is ismerem, miért kell egyből ilyen dolgokra gondolni? JÓ lenne pár lány barát, akivel tök jól el lehet hülyülni, közös programokat szervezni és nem csak arról szól a kapcsolat, hogy hú, itt biztos járás lesz a vége. Nem értem miért néz mindenki olyan furcsán rám, ha én szeretnék egy őszinte, igaz lánybarátot. Tényleg olyan fura ez? :D

2013. máj. 18. 00:10
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Nekem van egy nagyon jó fiúbarátom, szinte a bátyám... igaz, 6 évvel idősebb, de nagyon szeretem mint barátot... Most akartam egy fiúval barátkozni, de azt hiszi hogy bejön nekem, pedig nem, csak bírom a hülye fejét! :D 14/L
2013. máj. 19. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim válasza:
Nekünk van egy hármasunk 6 éve (2 lány+ 1 fiú) mindhárman tudjuk, hogy számíthatunk a másikra, segítünk egymásnak, ha együnknek tetszik valaki a másik kettő lecsekkolja hogy jófej nem bunkó stb., ÉS IGENIS LÉTEZIK FIÚ-LÁNY BARÁTSÁG!! nekünk több mint 6 éve működik mi vagyunk rá az élő bizonyíték és még sokan mások. Az egy dolog, hogy sokaknak nem sikerül egy ilyen fajta barátságot kötni mert egyik többet akar stb. Imádjuk egymást mind3-an és ne félj, nekünk is mondták már jópáran, hogy ó ti most jártok? Nem képesek felfogni de az a lényeg, hogy mi tudjuk :D
2013. máj. 20. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:
írj.:)
2013. júl. 23. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!