Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lányok! Buliban, társaságban...

Lányok! Buliban, társaságban számít, hogy a srác milyen kocsival érkezik?

Figyelt kérdés
Azt hallottam,hogy gyakran kilestek az ablakon,hogy lássátok az autó márkáját.

2013. máj. 20. 12:26
1 2 3
 11/30 A kérdező kommentje:

Xeno!4-es válaszoddal egyetértek.

Hát sztem is elég nagy gyökér aki vezet és piál,még nagyobb aki drogozik.Általában ezek a ficsúrok akik drága kocsival járnak menőzni,inkább drogoznak.Sehogy se vezessenek,de ha már buliba mennek akkor inkább igyanak mértékkel,minthogy drogozzanak.

2013. máj. 20. 13:48
 12/30 anonim ***** válasza:
Nalam nem a kocsi markaja szamit, annal inkabb, ki ul benne. Lehet egy undormany pasinak jo kocsija, de ahhoz hogyan erjek hozza? Ha egyszer gusztustalan.
2013. máj. 20. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 A kérdező kommentje:
Na ezaz,látszik Te is egy felszínes gyökér vagy.
2013. máj. 20. 14:51
 14/30 anonim ***** válasza:

Demagóg válaszokat vártál? Akkor megkaptad őket, de az igazit te is ki tudod próbálni, elmész a buliba kocsival, aztán anélkül. :)


Egyébként kevés csaj tudja az autók márkáját, úgyhogy a legkevésbé a márkát nézik szerintem...

2013. máj. 20. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:

Csak legyen és ne legyen rajta hitel meg 10 évesnél fiatalabb legyen.


De haver ez még mindig nem elég. Emellett nézz ki jól, szórd a pénzt két kézzel (főleg a csajra), legyél bunkó és ordenáré (főleg a lúzerekkel meg mindenkivel aki gyengébb nálad), és legyen 35 szavas szókincsed.

2013. máj. 20. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 A kérdező kommentje:

Igen :D :D De a luxusautó az egy jó kezdés :D


Hát igazából csak a mercit,audit,bmw-t ismerik meg attól fölfele pár sportkocsit :D

Igen,akár ki is próbálhatnám,de a fentiek ismeretében nem lenne nagy sikerem a Hondával :D :D Nem is ezért tettem fel a kérdést :D

2013. máj. 20. 17:20
 17/30 anonim válasza:
Nem vagyok lány, de akinek ez számít igazán az menjen a ......ba. :) Amelyik fiú meg attól érzi magát valakinek az süllyesztő. :) Üdv
2013. máj. 20. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 A kérdező kommentje:
Egyetértek!
2013. máj. 21. 00:02
 19/30 anonim ***** válasza:
Mi a bajod a Hondával. Egyik legjobban látványtuningolható autó...
2013. máj. 21. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
Akinek nem vagy jó Hondába, ha BMW-vel jelennél meg, érdekelne még a csaj? ;)
2013. máj. 21. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!