Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lányok! Buliban, társaságban...

Lányok! Buliban, társaságban számít, hogy a srác milyen kocsival érkezik?

Figyelt kérdés
Azt hallottam,hogy gyakran kilestek az ablakon,hogy lássátok az autó márkáját.

2013. máj. 20. 12:26
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
WTF, emberek, itt szerintetek minden nő kocsival akar járni? A kocsi teljesen mellékes dolog, ha valaki tetszik, kocsi nélkül is tetszeni fog, ha valaki meg nem, akkor a kocsija akár repülhet is (ebben az esetben max érdekes lesz), de attól még nem fog tetszeni... Honnan ez az idióta elképzelésetek, emberek???? Majd a kocsitól szebbek, okosabbak, jobb fejek lesztek, vagy mi? Ha kocsi nélkül nem tudtok (rendes) lányt szerezni, akkor ne reméljetek hatást semmiféle menő (vagy nem menő) kocsitól...
2013. máj. 21. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
48%

Sajnos sok ribit meg lehet fogni egy Audival... De a normális csajoknak valóban nem igazán számít.


"Hát igazából csak a mercit,audit,bmw-t ismerik meg attól fölfele pár sportkocsit :D "

Hát.. én lány vagyok, és majdnem minden autómárkát ismerek (persze az ismertebbeket, ilyen nagyon egzotikus fajtákat nem) pedig teljes mértékben hidegen hagynak az autók, sose érdeklődtem utánuk, de csak felismerek egy sz.ros Citroent, meg hasonlókat :D

Egyetlen kocsira tudnám azt mondani hogy hűűűűűűha, egy DeLorean DMC-12-re, de a gazdájától teljesen függetlenül jön be a kocsi :D (vagyis ha a gazdi jó arc, akkor a kocsi nélkül is szimpi lenne, ha meg surmó, azon még egy DeLorean se segít :DDD )

(Esetleg még a régi, '60-as évekbeli Mustangok csigázzák fel az érdeklődésem, de az is ugyanígy, attól még nem jön be automatikusan a tulaj.)

A tuningolt giccses "menőzős" autóktól meg egyenesen rosszul vagyok :D Akkor egyenesen hátránnyal indul a tulaj, mert feltételezem hogy egy nagypofájú gizdasrác, aki azt várja hogy mindenki hanyatt dobja magát :D Persze van hogy igazából nem ilyen, és hajlandó vagyok változtatni, ez csak egy kis előítélet :D


Összefoglalva: szerintem kocsival csajozni nem menő :D

2013. máj. 21. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 A kérdező kommentje:

Sunshine!Ez nem idióta elképzelés,ez a valóság.


Utolsó előtti!Nyilván nem érdekelne :D Jó a Honda,semmi bajom vele,de a mai nőknek kevés lenne :D :D

2013. máj. 21. 19:17
 24/30 A kérdező kommentje:
Szerintem sem menő :D De amúgy egy olyan sportkocsitól sokan hanyatvágják magukat,úgyhogy jól jár a srác :D
2013. máj. 21. 19:20
 25/30 anonim ***** válasza:

Én pasiként mondom az autó az 75%-os esély növelés.

De ez nem elég,mellette sportolj,legyen karriered,pénzed,tudj dugni is.

Ez van,ha jó csajt akarsz aki minibe jár és csinos szép,ahhoz igenis érdemes egy komoly verda.Én ezért se akarok még csajozni amig nincsen ott a Bömös,de utána huhhh szerintem havonta megyek nemibetegésg viszgálatra :D

Ráadásul nekem csak ezek a tiptop nők tetszenek ahhoz meg ez is kell.

2013. máj. 30. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 A kérdező kommentje:
Az biztos,hogy hetente mehetsz majd :D Normális nők is vannak,azok között vannak a csinos-szépek.Miért kur.vákat akarsz ?
2013. máj. 30. 21:27
 27/30 anonim ***** válasza:

Hát az a baj a ,,normális" nőkkel,hogy idővel meghízik,nem add majd annyira magára,szóval kinyillik a csípája.

Plusz nekem csak nőre hétvégén van időm egy két nap,mert elfoglalt vagyok fontosabb dolgaim is vannak.

Egy ilyen könnyűvérű csaj az egyben van csinos,pics@szoknya,kiengedett haj,nem kérdez,nem érdekli mi van velem csak a dugás van elvagyunk heti egy két nap amikor ráérek,többiben felőlem azt csainál amit akar,még lehet pasija is,addig is nyugtom van tőle.

Ezt egy normális csajjal nem játszhatod el,mert el kezd brümmögni:

-Miért dolgozol annyit?

-Miért mész megint edzeni?

-Miért ez miért az miért amaz?

Na ez az amire nem vagyok se kíváncsi se vevő.


Persze egy normális csaj is jöhet aki szintén nőies egyben ,nagyon add magára,sportol,de elfogadja,hogy én csak hétvégén vagyok elérhető neki.Csak az a baj,hogy ezt nem tudják elfogadni csak az úgymond ribik.

2013. máj. 31. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 A kérdező kommentje:

Egy kur.va is elhízik idő után.Főleg,ha ha eltartják,és ezeket ugye ált.eltartják.

Hétvégi életet megértem.

Ezek a nők nem csinosak.Kur.vák.Te is írtad a pic.saszoknyát.Az minek kell?Meg mi a kur.va anyjukét veszik föl?

Egy kur.va is beléd szerethet,és ragaszkodhat hozzád.

Normális nő ad magára,és valóban csinos,de nem úgy néz ki mint ezek.

2013. máj. 31. 13:48
 29/30 anonim ***** válasza:

A k*rva nem hízik el, mert annyi esze még neki is van, hogy tudja, hogyha rusnya lesz akkor csereszabatos.


Te arra gondolsz, mikor egy balek beleszeret egy ribancba és úgy tartja, mintha a barátnője lenne. Na akkor elszalad a ló.


A ribancba tudatosítani kell, hogy ő "csak" egy ribanc és úgy is kell kezelni. Ne fossál akkor szőrtelenít meg aerobikozik majd minden nap :)

2013. máj. 31. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 A kérdező kommentje:

De,van hogy elhíznak.

Az más,elég sok ilyen balfék van.De van,hogy a ribanc lesz szerelmes.

2013. máj. 31. 16:48
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!