Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mi legyen az első lépés?

Mi legyen az első lépés?

Figyelt kérdés
14 éves vagyok! Tudom az gondoljátok hogy fiatal vagyok de már majdnem az egész osztálynak(vagy volt)Ja és kitünő tanulo vagyok (azért irtam mert mindig aszt irják hogy inkább tanulnom kéne)Nagyon tetszik egy fiú 1éve idősebb a batátnöm szerint tetszek neki( mosolyog rám ,néz...) De nem tudom hogy mi legyen az első lépés?...

2013. máj. 20. 18:47
 1/9 anonim válasza:

Hát a te korodban nehéz ismerkedni mert a fiúk még nem olyan érettek hozzád tehát egy 14-15 éves fiú lehet fél a lányoktól de persze ezt nem mutatják ki sőt tagadják. :)


Azt tudom javasolni neked, hogy menj oda hozzá és kezdj el vele beszélgetni, ha egy suliba jártok akkor kérdezd meg tőle milyen órája lesz, sulis kérdésekkel közeledj hozzá és lehet eléred azt, hogy tudtok másról is beszélgetni. Meg, ha mosolyog rád meg néz téged akkor te is csináld kezdj el vele flörtölni. :)


De én is azt mondom neked ráérsz fiúzni még... de, ha ennyire muszáj akkor valami ilyesmit csinálj amit írtam neked. Persze, ha szexre kerül a sor akkor nem árt előtte olvasgatnod erről egy kicsit ennek védekezéséről, hogy ne légy terhes mert gondolom nem akarsz 14-15 évesen anyuka lenni.. 25f

2013. máj. 20. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nagyon Köszönöm! Már olvasgatom de meg nem szeretnék szexelni egy ideig!!!
2013. máj. 20. 19:09
 3/9 anonim válasza:

Nagyon helyes, ha nem akarsz szexelni. Amúgy ezt nem te döntöd el teljesen mert ez belülről majd, ezt majd megfogod érezni!


Sok sikert a sráchoz! :)

2013. máj. 20. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm sokat segítet(segitetél)!!!
2013. máj. 20. 19:20
 5/9 anonim válasza:
Csak tegezz nyugodtan... én se vagyok öreg 25 múltam :D Nagyon szívesen! :)
2013. máj. 20. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
oké akkor tegezlek!!És te hazas vagy vagy van baratod?
2013. máj. 21. 19:12
 7/9 anonim ***** válasza:

hát, hozzád is kellene bizony egy helyesírási szótárt b@szni rendesen.


AZT nem pedig aszt.

2013. máj. 22. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
az interneten igy irom!
2013. máj. 23. 15:32
 9/9 A kérdező kommentje:
nem azé de normális választ várok! AZT nem kérdeztem hogy kell e helyesírási szotár!!!
2013. máj. 23. 15:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!