Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért nem tudnak a lányok...

Miért nem tudnak a lányok kultúráltan visszautasítani? (28/F)

Figyelt kérdés

Munkahelyen megismertem egy lányt, azt hittem, a szimpatikusság kölcsönös, de nem. Az egyik meghívásomra kaptam egy semmitmondó, de lényegében "bocs, de nem" tartalmú üzenetet. Tiszta sor, nincs is ezzel gond.

Azóta kerül, pedig semmilyen további nyomulást nem mutatok, de köszönni is csak akkor hajlandó, ha szinte össze nem ütközünk a folyosón. Vagy eddig reggeli vásárlás közben mindig összefutottunk a pékségben, mert ugyanakkor kezdjük a munkát, de azóta nincsen ilyen.

Miért? Már én kezdem magam kellemetlenül érezni, hogy egyáltalán nyitni mertem.

És akkor a lányok meg vannak lepődve, hogy a fiúk egyre félénkebbek, és lassan nekik kell kezdeményezni. Hát ezért.


(És én még jobban jártam, nem egy havertől hallom, hogy a lány gondosan meg is alázza őket, vagy éppen ráküldi a pasiját, hogy akár fizikai erőszakkal térítse jobb belátásra.)


Miért nem elég egy szimpla "nem", és minden menne tovább a maga megszokott szürkeségében?



2013. máj. 20. 23:34
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem elég egyszerű a képlet, tudja, hogy bejön neked, és nem akar kellemetlen helyzetbe hozni, nem akar áltatni, hitegetni, és inkább elkerül, mert úgy érzi, így jobb.


Másrészről, meg egy "bocs, de nem"-nél hova tovább akarsz kulturáltabb visszautasítást? Nem kürtölte szét boldog-boldogtalannak, hogy bepróbálkoztál, nem alázott meg, nem tett veled semmi rosszat. Nemet mondott és kész és most kerül, hogy kicsit se okozzon neked kellemetlenségeket.


Én szerintem pont hogy nagyon is kulturáltan csinálta...

2013. máj. 20. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%
#2-ben a megoldás.. Kedvesen oldd fel: na jó, legyünk csak barátok. Ezt ugyan a lányok szokták mondani, de lehet, hogy a visszafordított fegyver jól sül el. ö ..izé.. azért ne lőjetek.
2013. máj. 20. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
#12 Nem akarnék barátkozni, lánybarátból éppen van elég, meg ezek után kissé átlátszó lenne. Maradjunk kollégák, s ennyi.
2013. máj. 20. 23:49
 14/19 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem itt pont arról van szó, hogy te nem kezeled a "maga szürkeségében" a történteket, és többet látsz a közönyébe, mint ami van.
2013. máj. 20. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Irónikus volt a #12.. de a #2tényleg találat: zavarban van (azért inkább éhen hal, nehogy a pékségben találkozzatok) Egyébként, szerintem, szimpatikus vagy neki, azért is van ennyire zavarban.
2013. máj. 20. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy csak paranoiás. Sok fiú félreérti az alapvető udvariasságot is, vagy gyűlölködik egy udvarias visszautasítás miatt is. Elhiszem, hogy te nem, de ő ezt nem tudhatja.
2013. máj. 20. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

Szerintem ritka korrekt volt hogy képes volt megmondani hogy nem.. Ez már kibebaszcsizottul nagyon de jó pont...



Viszont amit csinál az gáz, nem értem miért kell levegőnek nézni, simán lehetne attól még beszélni

2013. máj. 21. 03:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
"És én még jobban jártam, nem egy havertől hallom, hogy a lány gondosan meg is alázza őket, vagy éppen ráküldi a pasiját, hogy akár fizikai erőszakkal térítse jobb belátásra". Egyszer de jó lenne, ha le lenne zúzva egy ilyen pasi, aki fizika erőszakkal téríti jobb beátásra a másikat. Legjobb úgy lenne, ha a rib@nc kis barátnője látná, ahogy a "hősét" megrugdosnák. :) De ha jobban belegondolok, és ilyesmit látnék az utcán, megpróbálnám megvigasztalni a lányt: "Ne parázz, segítek a pasidnak...tovább maradni a kórházban" :D
2013. máj. 21. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Nem tudom hol vannak azok a csajok akik megaláznak ha nyomulsz rájuk :D Nekem tetszene:)
2013. máj. 21. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!