Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ha ennyire sokat számít a...

Ha ennyire sokat számít a külső a csajozásban, akkor miért kell folyton lelúzerezni, de rendes, de mondjuk alacsony, csúnya fiúkat?

Figyelt kérdés
Hiszen ők nem tehetnek róla, hogy egy lánynak sem tetszenek, ebben a felszínes világban, ahol a csajoknál a magasság és a jóképűség a lényeg meg vannak, akiknél az izmos test.
2013. máj. 29. 20:19
1 2 3 4
 31/33 anonim ***** válasza:

72-es, ne légy türelmetlen, volt jobb dolgom is tegnap, mint gyk-n lógni :) Egyrészt az általad linkelt kérdésben a kérdező világosan leírja, h neki ugyanúgy számít a belső is. Másrészt én soha nem állítottam, h a férfiaknak egyáltalán nem számít a külső, viszont nekünk legalább számít a belső IS, veletek ellentétben. Ja és ha mi merünk külsőre vonatkozó igényekkel előhozakodni, egyből le vagyunk cseszve, pedig nektek ezerszer nagyobb igényeitek vannak.

Amúgy meg mutass nekem olyan ronda pasit, akinek van nője! Ezt már sok embernek felajánlottam itt, de még senki se volt képes rá.

2013. jún. 1. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 anonim ***** válasza:

http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__parkapcsolatok_..


Hazudsz megint, nektek CSAK és kizárólag a külső a fontos, hogy tudjatok menőzni a haverjaitoknak, a belsőre csöppet sem figyeltek, mindegy milyen kedves vagy házias is a lány. A lányok legalább bevallják, hogy nekik a belső ugyan olyan fontos, mint a külső. Normális pasit szeretnének.

2013. jún. 1. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 David82 válasza:

14/32 Ha ha ha

Van benne valami, amit leírtál.


Kérdező: A félénk fiúkat szokták lelúzerezni. Ez amolyan bevett hülyeség, lekoptatás.

2013. jún. 17. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!