Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » 17-20 közötti magyar fiúk! Ti...

17-20 közötti magyar fiúk! Ti összejönnétek egy roma csajjal?

Figyelt kérdés

Egy ideje már úgymond kinéztem magamnak és azt vettem észre a reakcióiból, hogy talán lenne is nála esélyem. Aztán mikor facebookon jobban megnéztem az adatlapját, (de ott nem volt kép arról az isteni s*ggéről) észrevettem, hogy minden egyes rokona az az igaz sötétbőrű .... nem akarom ragozni... A lényeg, hogy rajta nem látszik, a bőre fehér és a beszéde is "akcentus nélküli". Én meg finoman szólva "nem jövök ki" a romákkal. Nem az, hogy gárdista vagyok vagy bandában verem őket vagy skinhead vagyok. Semmi ilyen. Csak simán rasszista vagyok. Egy kicsit. Tudom, hogy nem szép dolog, de nem így indult a kapcsolatom a drágákkal...


Szóval ti mit mondtok? Mert én nagyon hajlok a "de szép csaj" irányból a "b*dös c*gány, kell a kukacnak" felé.


18/F a lány 16


2013. jún. 1. 00:02
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:

az én első szerelmem egy fehér cigány volt xd


a bátyjai barnák viszont, lehet hogy recesszív homozigóta örökléstanilag és ezért lett fehér :D

f19

2013. jún. 1. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
esélytelen
2013. jún. 1. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:

Kizárt! :)


20f

2013. jún. 1. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
52%
Nem szeretem a cigányokat, de tudom, hogy nem az összes az az undorító fajta, mint a többségük, ezért ha a csaj tényleg normális, jól néz ki és rendben van, akkor talán túl tudnám magam tenni a tényen, hogy roma a csaj, bár nem biztos.
2013. jún. 1. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim válasza:
Attól is függ a dolog, h. milyen fajta cigány, pl ha romungro akkor semmi gond, viszont ha oláh vagy beás akkor ott már lehetnek problémák,sok normális cigányt simerek, nekem is volt cigánybarátnőm, engem nem ért semmilyen atrocitás, de fontos h. határozott legyél és ez látszon is rajtad, bár z az élet midnen területén jól jön:) Szerintem találkozgass vele ismerd meg a családot és ha a család is rendes akkor gyere össze vele
2013. jún. 1. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
18 Általában nem lehet úgy megbeszélni velük dolgokat mint más emberek közt szokás.Nem érvelnek,nincs bennük empátia,nem az egyén boldogsága náluk a szempont hanem,hogy anyagilag mit jelent egy kapcsolat és hasonlók.Olyanok mint egy törzsi közösség,ha a hangadónak nem vagy szimpatikus mindenki neked támad.Gyakran nem fontolják meg tetteiket,hirtelenek és kiszámíthatatlanok.Lehet,hogy eggyel 4 szemközt szót értesz,de amint közösséggel kerülsz szembe máris máshogy viselkednek.A kultúrájuk meg nem kultúra az európában civilizálódott emberek számára.Csak a zenéjüket lehet odasorolni,esetleg van 1-2 költőjük,de az irodalmárokon kívül nem igazán ismeri senki őket.
2013. jún. 1. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim válasza:
Én habár lány vagyok de SOSE JÖNNÉK ÖSSZE roma fiúval. Bevallom egy kicsit rasszista vagyok a romák felé. Erről nem tehetek. Ez van.
2013. jún. 1. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!