Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » 17-20 közötti magyar fiúk! Ti...

17-20 közötti magyar fiúk! Ti összejönnétek egy roma csajjal?

Figyelt kérdés

Egy ideje már úgymond kinéztem magamnak és azt vettem észre a reakcióiból, hogy talán lenne is nála esélyem. Aztán mikor facebookon jobban megnéztem az adatlapját, (de ott nem volt kép arról az isteni s*ggéről) észrevettem, hogy minden egyes rokona az az igaz sötétbőrű .... nem akarom ragozni... A lényeg, hogy rajta nem látszik, a bőre fehér és a beszéde is "akcentus nélküli". Én meg finoman szólva "nem jövök ki" a romákkal. Nem az, hogy gárdista vagyok vagy bandában verem őket vagy skinhead vagyok. Semmi ilyen. Csak simán rasszista vagyok. Egy kicsit. Tudom, hogy nem szép dolog, de nem így indult a kapcsolatom a drágákkal...


Szóval ti mit mondtok? Mert én nagyon hajlok a "de szép csaj" irányból a "b*dös c*gány, kell a kukacnak" felé.


18/F a lány 16


2013. jún. 1. 00:02
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
38%
Alkalmi kapcsolatra persze,ha jól néz ki a csaj.Házasság sosem jöhetne szóba azt hiszem.
2013. jún. 1. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 A kérdező kommentje:

#5 ork XD


Látom többen is osztjátok a véleményem. Csak full magyarnak néztem és még talán el is kezdek vele haverkodni, aztán akkor láttam azt facebookon. Amúgy tényleg tök jól néz ki, a családját nem ismerem még így képekről se, hogy inkább a "kockalada és vasazás", vagy "aranyfukszok meg Merci S-osztály". Pont ezért gondoltam erre, amit egyikőtök írt is, hogy átmenni rajta ahogy kell, utána meg IFA-val. Minimum. Csak most ez szarul érintett.

2013. jún. 1. 00:19
 13/27 anonim ***** válasza:
100%

csúnya dolog ez a rasszizmus

de egyet kell értenem

én is az vagyok

de vannak kivételek! kb 1-2% sajnos ilyen kevés

2013. jún. 1. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
100%

Óvatosnak kell lenned, a lány maga lehet nagyon rendesen, de elmondom neked, hogy a cigányoknál a szülők, az idősek véleménye előrébb való a lány véleményénél.


Szóval ahogy anyu/apu fütyül úgy táncol a lány is, és általában az öregebb korosztály gondolkodásmódja egyáltalán nem a TE érdekedet nézi.


Ha még össze is jössz vele, eszük ágában sem lesz hagyni, hogy hosszabb ideig vele legyél, vagy megkeserítik az életedet.


Egyrészt nem fognak befogadni a közösségbe, az másik kérdés, hogy ami közösséget te kerülsz, most abba belecsöppennél, és szokta mondani a mondás: AKI KORPA KÖZÉ KEVEREDIK, MEGESZIK A DISZNÓK.


És meg is fognak enni "testvér".


Mellékhatásai: Nem fognak emberszámba venni. A magyarok azért, mert cigány csajjal jársz, ergo a szemükben te se lennél több mint egy cigány, a rasszisták beállítottságúak még jobban gyűlölnének, mivel keveredsz, illetve a cigányok se fogadnak be, maximum kihasználnának.


Összegezve:

Lehet normális csaj, de a környezete miatt te nagyon megszívnád.

2013. jún. 1. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:

Egy másik kérdéshez már leírtam, így itt rövid leszek.


Ismerősömnek cigány barátnője van. Szép lány. Pár hónap elteltével a srác szakítani akart. A lány testvérei megverték a srácot.

Azóta együtt vannak.


Nyilván nem jött volna össze vele a srác, ha tudja, hogy ezek lesznek a következmények.

2013. jún. 1. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
De nem minden cigány csaj él nagy családban.Ismerek olyat aki egyedül neveli a gyerekét és nem lakik nála rokonság.
2013. jún. 1. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
100%
Soha. Undorító egy népség. Szakítasz vele aztán a következő nap kilyukasztják a kocsid kerekét vagy kinyírják a kutyádat.
2013. jún. 1. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim válasza:
11%

Én igen. Persze azért nem árt, hogyha tiszteletben tartod a kultúrájukat, s előbb beszélgetsz a szüleivel, mert számukra vélhetően eléggé nehéz lesz elfogadni, hogy nem roma srácot választott a lányuk.

De én minden további nélkül összejönnék cigánylánnyal, nagyon szép némelyikük. Csak mondom, a család s barátainak a véleménye sajnos eléggé meghatározó, s mint tudjuk, ők nem szavakkal dobálóznak.


20 f

2013. jún. 1. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim válasza:
100%
Inkább maradj te a saját közösségednél!Tapasztalat női oldalról,könnyen ér észrevétlenűl be leszel hálózva,ami csak eleinte édes aztán ha szerencséd van megúszod lelki sérülés nélkül a marhaságod.Jó csajok vannak magyarok között is,válassz közülük.
2013. jún. 1. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
100%

Akkor nézzük a lányok oldalát:

Nekem apám cigány. :) De még én se jönnék össze cigány pasival. :D (max, ha nagyon-nagyon-nagyon nem látszana rajta, és nem olyan lenne az egész viselkedése.)

Az egy dolog, hogy meg nem mondják rólam (sötét hajam van, de zöld szemem, és középbarna bőröm), de nem is úgy neveltek, (mivel fater lelépett 3 éves koromban, így hál'istennek anyám tanított viselkedni), stb.

Szóval a válaszom: NEM

2013. jún. 1. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!