Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Járjak vele? Ilyenkor ez nem...

Járjak vele? Ilyenkor ez nem szemétség?

Figyelt kérdés

A helyzet az h,már hónapok teltek el h a barátom szakított velem,de engem nagyon megviselt. Rengeteget gondoltam rá mindennap..és most van egy srác. Aki nagyon aranyos és kedves,udvarias és igen azóta sokkal kevesebbet jut eszembe a volt barátom DE azért még eszembe jut :/ Fogalmam sincs mit csináljak,legszívesebben csak ellenék úgy ahogy most vagyunk de félek h idővel beszélni "kellesz" kettőnkről :S

Ti mit tennétek?



2013. jún. 1. 15:41
 1/3 anonim ***** válasza:

Miért nem adsz ennek az új fiúnak egy esélyt? Megy úgy általában mitől félsz?


Egyébként mennyi idősek vagytok?

2013. jún. 1. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Mármint hogy az új fiú akar beszélni "kettőtökről"? Figyelj, szerintem akkor egészen egyszerűen elmondod neki, amit itt leírtál, ha akkor még mindig fennáll. Ha úgy érzed, azért tudnál érezni valamit az új srác iránt, akkor folytasd csak vele, járnod még talán korai lenne vele, ha ennyire bizonytalan vagy.
2013. jún. 1. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Igazad lehet...köszönöm a választ!
2013. jún. 1. 16:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!