Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Milyen oldalon (nem társkereső...

Milyen oldalon (nem társkereső) tudok 23-28 éves értelmes lányokkal ismerkedni?

Figyelt kérdés
2013. jún. 5. 14:13
1 2 3
 11/25 anonim válasza:
Látom itt mindennel gond van....abszolút nem bántásnak szántam, amit írtam....és tudom, hogy valószínűleg ez áll a háttérben, de most kezdjem el én is, hogy eddig csak csalódtam a férfiakban, mert mindegyik hazudott és megcsalt...-.-" Nem kezdem el ecsetelni, hogy mennyi paraszttal hozott már össze a sors...pedig én az értelmes kategóriába sorolom magam...eddigi tapasztalataim alapján nem túl gyakori, hogy egyből megtaláljuk a magunkhoz illő párt...a jó dolgokra tényleg várni kell :) remélem, hogy neked se kell többet csalódnod, mert már eléggé eluralkodott rajtad a negatívság, így nem fogsz "bevonzani" normális nőket...Minden jót! (és örülnék, ha békén hagynád a logikám...nincs vele semmi baj...másképp állunk hozzá a dolgokhoz...ennyi)
2013. jún. 14. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:

"mert mindegyik hazudott és megcsalt"


A döntés mindig a ti kezetekben van. Ha egy nőt átejtenek, megcsalnak, megvernek egy párkapcsolatban az mind a nő hibája, mert rosszul választott, velem együtt számtalan olyan srác van (a saját közeli ismerőseim között is minimum 4), akinek esélyt sem adtok, hogy bebizonyíthassuk igenis sok normális férfi van. Aztán megy a sírás, hogy minden pasi bunkó... A levest ti főzitek, mi csak a hozzávaló vagyunk, egyétek meg amit főztetek!

2013. jún. 14. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:

"mert mindegyik hazudott és megcsalt"


A döntés mindig a ti kezetekben van. Ha egy nőt átejtenek, megcsalnak, megvernek egy párkapcsolatban az mind a nő hibája, mert rosszul választott, velem együtt számtalan olyan srác van (a saját közeli ismerőseim között is minimum 4), aki az életét is képes lenne feláldozni azért a lányért, akit szeret, de esélyt sem kap, hogy bebizonyíthassa igenis sok normális férfi van még. Aztán megy a sírás, hogy minden pasi bunkó... A levest ti főzitek, mi csak a hozzávaló vagyunk, egyétek meg amit főztetek!

2013. jún. 14. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
Hopsz, az elsőt nem akartam elküldeni. :-)
2013. jún. 14. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:

Csajlogika amúgy ilyen


Mindegy, hogy bunkó ha szép és "alfa". Aztán jön a kopp.


Ha meg ronda vagy mindegy, hogy nem vagy bunkó akkor sem lesz esélyed.

2013. jún. 14. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim válasza:
Ok...ezt válaszra sem méltatom....nézz inkább magadba először...pont így fogod eltaszítani magadtól azt, akit keresel...-.-" van akin már nem lehet segíteni...sajnállak :/ remélem egyszer majd megtalálod a lelki békéd...szurkolok...
2013. jún. 14. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:

"Ok...ezt válaszra sem méltatom....nézz inkább magadba először...pont így fogod eltaszítani magadtól azt, akit keresel...-.-" van akin már nem lehet segíteni...sajnállak :/ remélem egyszer majd megtalálod a lelki békéd...szurkolok..."


Ez kinek a válaszára ment?

2013. jún. 14. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
Hát igen az igazsággal nem lehet vitatkozni!
2013. jún. 14. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim válasza:
17es...annak aki itt állandóan fikáz és nem tudja kinézni belőlem h csak jót akarok és folyamatosan csak sajnáltatja magát....szerintem nem kell tovább jellemezzem ráismersz magadtól is :D :/
2013. jún. 14. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:

"17es...annak aki itt állandóan fikáz és nem tudja kinézni belőlem h csak jót akarok és folyamatosan csak sajnáltatja magát....szerintem nem kell tovább jellemezzem ráismersz magadtól is :D :/"


Már ne haragudj, de én hol fikáztalak téged? Egyszer írtam le azt, hogy fordított az ok okozati üsszefüggés, mint amit te gondolsz. Ez nem fikázás.

2013. jún. 14. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!