Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Csak én tapasztalom azt, hogy...

Csak én tapasztalom azt, hogy a lányok a vadállatiasabb, nagypofájú, érzéketlen fiúkhoz jobban vonzódnak, mint a tipikus csendes, visszahúzódó, illedelmes, érzékeny, gentleman típushoz?

Figyelt kérdés
Mintha ezek az erőszakos, rossz fiúk lennének a vonzóak a számukra csak. A négerekhez is azért vonzódnak, mert ők elég gátlástalan, állatias nép, náluk alap, hogy nőket erőszakolnak például. Érdekes a szolídabb ázsiaikhoz nem vonzódnak úgy a csajok. A fehéreken belül meg csak az olyanokhoz vonzódnak, akik verekednek, rosszalkodnak, beszólogatnak, akik tisztességek, családapa típusok, azokat majd csak elfonnyadt mama korukban kezdik megbecsülni. Elég szomorú.
2013. jún. 6. 15:43
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
44%
Fogalmazásórán láttál volna ennyi mindent általánosban te, gyerek. Vagy még mindig oda jársz?
2013. jún. 6. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim válasza:
Én lány vagyok és jobban szeretem a határozott,rossz fiúkat akik tudják hogy mit akarnak az élettől és minden percben ér valami meglepetés.Ugyhogy az ilyen fiúk előnnyep indulnak nálam!!:D
2013. jún. 6. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
boszorkány égetést nem láttál?:D az is szokás arra.
2013. jún. 6. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:

Persze mert a ferfi nem attol igazi ferfi hogy jambor mint a kis kutyam

A ferfiak legyenek csak igazan ferfiasak nagyszajuak es ne visszahuzodoak es csendesek

Nekem se jottek be soha az igazi "jokisfiuk"

2017. máj. 16. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!