Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mennyire arányos a szépség a...

Mennyire arányos a szépség a viselkedéssel?

Figyelt kérdés
Szerintetek mennyire van összefüggésben a szépség és a viselkedés?Egy szép csinos nő bunkóbb és nagyképűbb a kinézete miatt mondjuk? Mi a véleményetek erről?
2013. jún. 8. 19:47
 1/6 anonim ***** válasza:
HÁt szerintem egy nő lehet gyönyörű de ha s*ggfej akkor hamar ki lehet ábrándulni belőle, de ha gyönyörű és kedves meg okos is.. az huuu főnyeremény és sajnos ilyet ritkán találni..
2013. jún. 8. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Saját tapasztalatom alapján nincs összefüggés a kettő között!
2013. jún. 8. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Költőnő? ***** válasza:
semennyire. szép nők között is akad bunkó, meg kevésbé előnyös külsejűek között is kedves és fordítva. Neveltetés és szocializáció kérdése. Van aki gyönyörű és mégsincs elszállva magától és van, aki meg nem annyira és mégis.
2013. jún. 8. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__egyeb-kerdesek_..


én csúnya vagyok és általánosítok.

2013. jún. 8. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Költőnő? ***** válasza:

átmásolom ide is, mert ua a két "vélemény"

"Költőnő? válasza:


hahhhahh, nem mondtam, h nem fontos a külső egyáltalán. De volt már olyan palim, akin ma már nagyon kell gondolkodom azon, h mit kajáltam benne, mert a külsejét nem..... azt mondom, ha van egy fellépésed, ami pont megfelelő arányban vegyíti mindazt, ami a külsőn túl extra, akkor jobbak az esélyeid néhány lánynál. Lehet, h átnéznék rajtad, de ilyen hozzáállással ne is számíts másra. Az általánosításhoz meg a negatív energiáidhoz meg sok sikert. Ne csodálkozz az eredményeken!"

2013. jún. 8. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Hát álltálába bunkóba mivel az esetek nagy többségében mindig azt hallja h: jaj de szép vagy!! Wow de jól nézel ki! stb... előbb utóbb a fejükbe száll...
2013. jún. 9. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!