Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Honnan lehet tudni, hogy egy...

Honnan lehet tudni, hogy egy srác haverkodni akar vagy meleg?

Figyelt kérdés

Van a lépcsőházban egy srác, aki most költözött be és mindig odajön hozzám dumálni. Kért cigit aztán beszélgettünk mindenféléről.

Ha kiviszem a szemetet tuti megjelenik és beszélgetni szeretne. Nem tudom hogy mit akar. Mondta hogy most került Pestre, szóval lehet hogy haverokat keres. Mindenesetre olyanokat mesél, hogy holnap megy virágokat venni a lakásába meg ha ilyen hőség lesz beül egy citrusos habfürdőbe. Meleg lehet?

Én az vagyok és nekem tetszik amúgy, de nem akarom lerohanni. Azt se szeretném, hogy ha ő esetleg rájött, hogy meleg vagyok, akkor kihasználna, és érdeklődést színlelne hogy növeljem az egóját. Elég bizalmatlan vagyok sajnos.



2013. jún. 8. 22:19
1 2 3 4 5 6 7 8
 41/72 anonim ***** válasza:
rákérdézetél így knkrétan, meleg vagy e? :D:D omg, respect :D sebaj, legalább tudod.
2013. jún. 15. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/72 A kérdező kommentje:

Nem kérdeztem meg így direktben, csak megmondtam, hogy engem nem érdekelnek a csajáról szóló történetek, és ha ismerkedni akar velem, rajtam nem múlik. Nem tudom már pontosan mit mondtam mert nagyon zavarban voltam. De nagyon kerülgetve próbáltam beszélni és ő is. Nem maradtunk semmiben csak hogy majd találkozgatunk, elmegyünk borozni meg ilyesmi. Mindenesetre ha heteró is, aranyos mikor mosolyog ha meglát. Tegnap is. És ugye megint mondta, hogy menjek át. Ma is összefutottunk, illetve ő köszönt utánam mert én siettem és nem vettem észre. Szerintem jót röhög rajtam magában, de én jobban szeretek nyílt kártyákkal játszani mint találgatni hónapokig. Jártam már úgy, hogy egy srác nem mert közeledni mert nem tudta, hogy engem érdekel-e. És hát érdekelt volna de én sem mertem közeledni. Ez öt évvel később derült ki. Szóval most már inkább kockáztatok.

A drukkolásokat ismételten köszönöm. :)

2013. jún. 16. 21:33
 43/72 anonim ***** válasza:
100%

Tehát akkor nem mondott nemet?!

Szurkolok nektek!

2013. jún. 17. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/72 A kérdező kommentje:
Nem mondott se igent, se nemet. Igazából nem mondott semmi konkrétat. Azóta is összefutottunk már, ahogy írtam is, és ugyanúgy kedves. Zavarban van. Én is persze. Mindegy mi lesz, most hogy nyíltan beszéltem, úgy vagyok vele, hogy már nem ciki ha bókolok neki :D legalább nem verte be a képemet hogy melegnek gondoltam.
2013. jún. 17. 17:34
 45/72 anonim ***** válasza:
100%

Az jó :) Akkor majdcsak alakulnak a dolgok :)

(lehet hogy te vagy az első pasi aki tetszik neki, és ezért nem tudta hogy reagáljon)

Drukkolok nektek!!

Majd írj ha van valami fejlemény :)

2013. jún. 18. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/72 anonim ***** válasza:
100%

azért milyen szerencse, hogy nem egy agresszív homofób :)

jó tudni, hogy tényleg vannak ilyen emberek, akiket nem érdekel az ember orientációja

2013. jún. 18. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/72 A kérdező kommentje:
Ma is láttam a srácot (a lépcsőház nem valami óriási), de csak messziről és kikerültem. Hadd foglalkozzon most a csajjal, én meg inkább nem agyalok tovább ezen, hogy miért nem velem randizik, mikor elmondása szerint az a kapcsolat nem ígérkezik komolynak, én pedig nagyon jó fej vagyok. :)
2013. jún. 18. 22:57
 48/72 anonim ***** válasza:
100%
Kiváncsi vagyok, mi lesz ebből! :)
2013. jún. 19. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/72 A kérdező kommentje:

Most kerülni fogom mert zavar, hogy minden beszélgetéskor előhozza a csajozást. Ma úgy futottam vele össze, hogy még ott állt pár ember (lakók meg vendégeik) és elbeszélgetett a társaság. Feltűnő volt, hogy mennyire központi téma nála a csajok meg a velük való nemi örömök, még akkor is ha majdnem idegenekkel beszélget. Szóval úgy döntöttem, hogy háttérbe húzódok mert nagyon égőnek érzem, hogy nekem közben tetszik, ő meg le sem szar mert a csajozás témája ennyire leköti.

Azért nagyon jólesett a szurkolás, ezt ismételten mondom:) :)csak nekem ment el a kedvem meg a reményem az egésztől.

2013. jún. 21. 21:28
 50/72 A kérdező kommentje:
Azóta annyi történt, hogy összefutottunk párszor úgy, hogy több lakótárs is ott volt (mivel már ismerek pár embert és gondolom ő is). Így társaságban szoktunk dumálni. Mindig úgy tereli a témát a srác, hogy a nőkről legyen szó meg hogy a csajok milyen jónak tartják őt az ágyban, ő állandóan a csajozásra gondol, stb. Szerintem ez nagyon röhejes mert fenntartom, hogy nem heteró és vicces ez a túlhangsúlyozás, de inkább hallgatok.
2013. júl. 3. 20:01
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!