Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Honnan lehet tudni, hogy egy...

Honnan lehet tudni, hogy egy srác haverkodni akar vagy meleg?

Figyelt kérdés

Van a lépcsőházban egy srác, aki most költözött be és mindig odajön hozzám dumálni. Kért cigit aztán beszélgettünk mindenféléről.

Ha kiviszem a szemetet tuti megjelenik és beszélgetni szeretne. Nem tudom hogy mit akar. Mondta hogy most került Pestre, szóval lehet hogy haverokat keres. Mindenesetre olyanokat mesél, hogy holnap megy virágokat venni a lakásába meg ha ilyen hőség lesz beül egy citrusos habfürdőbe. Meleg lehet?

Én az vagyok és nekem tetszik amúgy, de nem akarom lerohanni. Azt se szeretném, hogy ha ő esetleg rájött, hogy meleg vagyok, akkor kihasználna, és érdeklődést színlelne hogy növeljem az egóját. Elég bizalmatlan vagyok sajnos.



2013. jún. 8. 22:19
1 2 3 4 5 6 7 8
 11/72 anonim ***** válasza:
100%
szerintem lehetséges. ezt csak úgy tudod meg, ha megnézed a virágokat :D de azért te is nyiss feléje, nehogy azt higgye, hogy nem vagy meleg vagy hogy nem érdekel téged.
2013. jún. 10. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/72 anonim ***** válasza:
100%
Először barátkozzatok össze, aztán, ha úgy érzed mond el neki, hogy meleg vagy.
2013. jún. 10. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/72 Párduc95 ***** válasza:
100%

Mindenképp írd el a folytatást :D egész izgalomba jöttem...szurkolok értetek : )

17/F (m)

2013. jún. 10. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/72 anonim válasza:
100%

Lehet hogy nem csak a virágokért akar behívni :D :) sok sikert neked! Amúgy hány éves vagy? :)

16 F (m)

2013. jún. 10. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/72 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem csak a virágokat akarja megmutatni! :P

Am drukkolok! :D

2013. jún. 10. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/72 anonim ***** válasza:
100%

Remélem lessz valami! :)

Drukkolok!!!! :D

15/F/bi

2013. jún. 10. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/72 A kérdező kommentje:
Hát ma délután összefutottunk a lépcsőházban. Megint "úgy" nézett, de megemlítette, hogy ma találkozik egy csajjal, aki valószínűleg a barátnője lesz, úgyhogy ennyi volt a sztori. Én erre nem is válaszoltam, csak hirtelen elköszöntem, úgyhogy be is égettem magam. Azt hiszem, félreértettem a viselkedését. :(
2013. jún. 10. 17:55
 18/72 anonim válasza:
100%

ÓÓÓ.. Pedig milyen szépen kezdődött! Kár, hogy ez lett a vége! :( De még 1 esélyed lehet.... Hátha biszex. Bár ennek az esélye 1 a 100-hoz. De hátha.. Viszont álmodozni is nagyon jó. Viszont amikor visszatérsz a valóságba akkor: :( . Na de, hátha lesz valami. Egyébként tegyük fel, hogy hazudott. Mért hazudott volna?? Mert érezte, hogy sejtesz valamit. És lehet, hogy a valóság kedvéért még fel is szedett valakit... Hogy élethű legyen. XD Micsoda marhaságokat írok, de erre is van esély. Na m1 drukkolok még!


14 biszex F

2013. jún. 10. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/72 A kérdező kommentje:
Jó fejek vagytok, hogy drukkoltok:) Jólesett. Hát, ezek után nem fogok átmenni hozzá, ha meg is hívott. Még elmesélné a randiját a csajjal.
2013. jún. 10. 23:08
 20/72 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy csak azért mondta, mert kíváncsi volt a reakciódra!
2013. jún. 11. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!