Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mennyire számít a végzettség?

Mennyire számít a végzettség?

Figyelt kérdés
20éves srác vagyok és szégyen vagy sem egy szakmám van és dolgozom.Nem azért mert annyira hülye vagyok,csak nem érdekelt ez az egész mostmár persze mindegy nehéz lenne így nekiállni újra tanulni.Mennyit számít ebben a korban ez? mert ugye ilyenkor mindenki egyetemre fősulira jár,vagy ez nem annyira fontos tényező?Lányok nálatok számít ez? vagy lehet kizáró ok mondjuk? esetleg lenézitek az ilyen srácokat?
2013. jún. 8. 23:01
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
úgy veszem hogy ez a tudatlan társaság a felsőfokú végzetséggel nem rendelkező embereket lenézi pedig ez nem igaz attól hogy kinek milyen papírja van nem minősíti azt a személyt attól senki nem ér többet
2013. jún. 8. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Amilyen színvolalú az egyetemi oktatás, egy szakmával többet érsz.
2013. jún. 8. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
0%
nem ez az elsődleges szempontom. én nem nézem le ezért az embereket, de azért ha komolyabbra fordul a dolog és öszeköltözünk stb, akkor elvárom hogy legyen munkája legalább. Nem akarok olyan lenni aki eltartja a másikat 100%-osan, de szerencsére amikor elvégzem az egyetemet, akkor el tudok menni olyan helyekre dolgozni, hogy nem lesznek ilyen problémák az életemben
2013. jún. 8. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
hát azért ne általánosítsunk, ahova én járok, az világviszonylatban is egy színvonalas szak. nem hiába..
2013. jún. 8. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Kizáró ok maximum az, ha buta is vagy és tájékozatlan, nem érdekel semmi, nem lehet veled beszélgetni, stb., de ez nem papírfüggő, csak emiatt, hogy nincs diplomád nem mondanám azt, hogy hát veled aztán nem ismerkedem. Le pedig semmiképpen nem nézek senkit a végzettsége miatt.
2013. jún. 8. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
63%
Ez nem feltétlen fontos,inkább az embertől függ, mert pl. apukámnak sincs diplomája(míg anyukámnak 2) mégis intelligens,lehet vele beszélgetni,olvasott stb., nem mondaná meg az ember. Én mondjuk a jogi egyetemre járok, szóval nekem kicsit furcsa lenne egy nem egyetemistával járni, mivel azért mi eléggé más emberekkel vagyunk körbevéve ott,nagyon más dolgokkal foglalkozunk és én érezném kellemetlennek, ha fogalma se lenne az illetőnek arról ami nekem kitölti a mindennapjaimat.DE egyáltalán nem elképzelhetetlen, mert szerintem egy pl.:asztalos is lehet intelligens és egyebek plusz bőven kereshet is annyit mint egy diplomás(viszont általában más az értékrendem az ilyen srácokkal). Az is igaz, hogy főleg a vidéki,kis egyetemekre olyan tajparasztok járnak, hogy az már szégyen.
2013. jún. 8. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
58%
Látszik is, hogy jogi karra jársz! :D
2013. jún. 8. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Hát nem tartom magam tajparasztnak akivel csak a szántásról meg a disznókrol lehet beszélni,de túl műveltnek sem.Sok mindent szeretek motorok,autók,elektronika és még sorolhatnám és nagyon sok mindenhez értek is,tehát lehet velem beszélgetni szinte bármiről.Bár tény hogy az egyetemi dolgokhoz nem konyítok annyit de szivesen hallgatok nálam okosabbakat legalább ebből is tanul az ember.
2013. jún. 8. 23:23
 9/11 anonim ***** válasza:
Mondjuk ezek elég felszínes témák /ahogy amúgy az is, hogy ki miről tanul épp az egyetemen/, de sebaj, a legtöbben úgyis csak ilyesmikről beszélgetnek. Nem valószínű, hogy a végzettséged miatt nem találsz majd barátnőt.
2013. jún. 8. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Úgy értettem hogy egy adott dologról amit épp ismerek eltudok menni szinte a végletekig,vagy ha olyat kell csinálnom amit nem ismerek akkor fogom és utánanézek mert olyan nincs hogy valami lehetetlen,bár én inkább gyakorlatias vagyok mindig is jobban ment mint az elmélet.
2013. jún. 8. 23:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!