Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Aki itt próbál párt találni,...

Aki itt próbál párt találni, nem érzi elkeseredett lépésnek?

Figyelt kérdés
Vagy épp cikinek?Mert szerintem mindkettő...
2013. jún. 9. 17:52
1 2
 1/17 anonim válasza:
De :(
2013. jún. 9. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
De egy kicsit. Én mondjuk nem keresek párt, mert az van. Viszont jó beszélgetőpartnereket szívesen keresek. Van akivel itt jó barátság alakult ki köztünk :)
2013. jún. 9. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
26 évesen még egy randim sem volt. Az elkeseredettség érthető, cikinek meg inkább az ciki, hogy még senkinek sem kellettem. Mondjuk nem szoktam ismerkedős kérdéseket kirakni, de ha éppen itt találna rám a szerelem, akkor nem állnék ellent.
2013. jún. 9. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
a hármas mintha én lennnék....
2013. jún. 9. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Én pasi vagyok,és már túl vagyok egy együttélésen egy nővel.Még nem vagyok 26...A beszélgetőpartner jó dolog,de csak élőben.Nem igazán tudom megérteni az elkeseredéseteket...Tele v am a világ szép nőkkel,akik csak kedves,megbizható,magabiztos pasira vágynak...
2013. jún. 9. 18:09
 6/17 anonim ***** válasza:
5: Azt lefelejted, hogy legyen hozzá jóképű is, és lehetőleg magas -.-
2013. jún. 9. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
nem mindegy, ha valaki itt keres, mivel különb, mint bárhol másutt, engem nem zavar N
2013. jún. 9. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

#3:


Én 29 évesen dettó. Vannak itt egyáltalán az oldalon olyan nők, akivel érdemes bármihez is kezdeni, mert én nem úgy vettem észre. Eddig összesen eggyel volt szerencsém, de korban nem volt jó.

2013. jún. 9. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Ez nem igy van,én se vagyok jóképű,se magas...De van humorom és egyéniségem és alapnak veszem a kedvességet,a bizalmat és az ődzinteséget...Ami állítólag nem mindenki szerint alap.
2013. jún. 9. 18:22
 10/17 anonim ***** válasza:

#6:


A gazdagot kihagytad....

2013. jún. 9. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!