Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért csak az igénytelenül...

Miért csak az igénytelenül kövér csajok gerjednek a vékony, alacsony fiúkra?

Figyelt kérdés

2013. jún. 12. 12:44
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
48%
Itt azért van egy hatalmas különbség. A vékonyság, egészséges, persze itt nem anorexiára kell gondolni, a kövérség egészségtelen, diabetes, magas vérnyomás, érelmeszesedés, keringési elégtelenségek stb. Továbbá az, hogy vékony valaki még nem jelenti azt, hogy az illető nem sportol, tessék megnézni a maratoni futókat, egyik sem egy kigyúrt állat, de ezerszer komolyabb sportteljesítményük van, mint a sok gyúrós majomnak. Most orrba-szájba az megy, hogyha nem zabálod a fehérjét/csirketápot, mint disznó a moslékot, és ha nem arcoskodsz a tükör előtt mint valami homokos, akkor nem vagy ember. Továbbá megnézem, hogy milyen munkája van annak, aki ráér heti négyszer két órát edzőteremben, a sok bunkó között elb@szni. :-D
2013. jún. 12. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 anonim ***** válasza:
54%

"Azért az őskorral érvelni, amikor pont hogy a kis nyiszlett fiúk nem kellettek senkinek, csak a nagyok és erősek, viszont legalább a nők is jóval nagyobbak voltak mint ma, elég meredek :D"


Tévedés. Meg lehet nézni, a természeti népek vadászó férfijait! Nem mind azért vékony, mert éhezik, hanem azért, mert a normál testmozgás, nem olyan izmokat eredményez, mint ami a gyúrósoknak van. A mai divatizmok semmire sem jók, lassúak nagyok, sérülékenyek, a Rock-ot bárki aki egy kicsit is ért egy küzdősporthoz kb. két perc alatt kivégezné, pont azért, mert a túl sok izom miatt tetű lassú.

Arról nem is beszélve, hogy az őskorban a törzs legintelligensebb tagjai voltak a legnagyobb királyok, pusztán azért, mert ők éltek elég sokáig ahhoz, hogy párosodjanak, továbbá a sikeres vadászathoz nem kevés IQ-kellett. Na ez az, ami hiánycikk a Gyúrma Gyuriknál. Hatalmas az arcuk, meg a pofájuk, meg persze az izmaik, és jó esetben el tudnak számolni tízig.

Persze biztos mindenkinek van jogász, meg orvostanhallgató stb. gyúrós ismerőse... Nekem is van, most hat év alatt a srácnak sikerült eljutnia orvosi harmadik évéig. Ennyit a gyúrásról.

2013. jún. 12. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 A kérdező kommentje:

# 11/11

Egyetértek, ráadásul undorítóan néznek ki ezek a kigyúrt állatok szerintem. Én nem akarok ilyen kigyúrt törpe lenni. Sportolni meg sportolok csak az erőnlétre és nem tömegre megy. Szomorú, hogy a lányok ennyire felszínesek. Az a felszínes csaj, aki azzal jött, hogy egy férfi 80kilónál kezdődik, annak üzene, hogy a magadfajta szép, de felszínes, buta csajokat élből megvetem ésl nem is kellene a fajtád, ellenben egy átlagos kinézetű, szolíd, aranyos, de kedves, normális, éretelmes lánnyal már szívesen járnék.

2013. jún. 12. 13:48
 14/33 anonim ***** válasza:
#11-es egy ,,Kigyúrt majom"
2013. jún. 12. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim ***** válasza:
56%

#11-es bocsi lemaradt amit akartam,szal egy ,,Kiygúrt majom" vagyok és egy nagy multinál dolgozok mint tesztmérnök és tesztautomatizálási mérnök,tesztfejlesztés,szkriptek írása a feladatom,angolul perfekt,tanulom a francaiát,németet együtt.

Na milyen munkám is van akkor?

Tudsz skatulyázni amihez fingod sincsen.

Összes edzőtársam mindnek vagy saját cége van vagy komoly beosztásban van,az egyik haverom ő architect az IBM-nél utaztatja a cég,és régen PHD hallagatónak hívták a BME-re.


Miről is beszélsz,jah hogy lusta valaki így leplezi,hogy gyúrós majom,nem csak testben de lélekben is ott vagyunk,mert van jó melónk és mellette sikeresek is a sportban akár a nőknél is.

Együtt miért nem mehet,valaki mesélje el?

2013. jún. 12. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim ***** válasza:

Kedves 15-ös!

Vannak kivételek. Mivel te intelligens vagy és szeretsz gyúrni, ezért nyílván több értelmes embert ismersz, akinek hasonló az érdeklődése, de meglátásom szerint a gyúrós illetők nem éppen az intelligenciájukról híresek. Pontosabban én intelligens kigyúrt illetőt még nem láttam, vagy ha igen, akkor annak akkora volt az arca, mint egy kisebb hajó (Ezt ne vedd magadra!).

Továbbá sikeres vagy a sportban? Milyen sportban? A gyúrás nem sport! Max rekreációs tevékenység! Vannak versenyek, mert én az olajozott testtel ácsingózunk dolgot nem nevezném versenynek. :-D A kosárlabda, na az sport, az úszás, az sport, a futás, az erősportok (súlylökés, emelés stb.) sportok. A gyúrás nem sport.

2013. jún. 12. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim ***** válasza:
61%

A kérdezőnek sajnos az IQ-ja is a testsúlyával egyenlő. És a szókincse sem éppen gazdag. Tudsz mondani valamit azon kívül, hogy "felszínes blablabla felszínes blablabla felszínes"?


Neked nem azért nem kellenek a duci lányok, mert egészségtelenek - egyébként a kövérségből még nem következik azonnal, hogy valaki beteg, van olyan ismerősöm, aki 90 kiló, és a világon semmi baja nincs - hanem mert egyszerűen nem tetszenek. Ami nem baj, csak akkor fogadd el, hogy némely lánynak meg te nem tetszel.


Nekem például nem az alacsonyságod/vékonyságod, hanem a határtalan ostobaságod miatt.

2013. jún. 12. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim válasza:
Ez egyáltalán nem igaz kérdező!! Mikor megyek az utcán állandóan azt látom , hogy egy vékony fiú (nem mindig magas)egy vékony lánnyal jár kézen fogva! Bár lehet, hogy ez csak 14-20 éves korosztályra jellemző.
2013. jún. 12. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim ***** válasza:

"egyébként a kövérségből még nem következik azonnal, hogy valaki beteg"


De igen. Idő kérdése, és vagy a vérnyomása, vagy a cukra, vagy az erei, fognak elszállni. Arról nem is beszélve, hogyha valaki már 20-30 évesen sem vékony, akkor hogy fog kinézni negyven felett, amikor elkezd lassulni az anyagcsere?

2013. jún. 12. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:
41%
A kérdező nem azért nem kéne, mert alacsony és vékony, hanem láthatóan elég sötét a kommentjei alapján. Könnyen felszínesnek titulál másokat, miközben ő maga is az. Talán nem mindent a külsőre kéne fogni, hanem lehet, hogy valaki egyszerűen paraszt (és sajnos nem a földeken).
2013. jún. 12. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!